Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet kapcsolat egy menő fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kapcsolat egy menő fiú és egy visszafogott lány között?

Figyelt kérdés

Szóval általános iskolában osztálytársak voltunk akkor engem azzal csúfoltak az osztálytársaim hogy ronda vagyok. Tőle ezt konkrétan nem hallottam de nem is nagyon beszélgettünk, viszont mielőtt elkezdtek csúfolni jobban érdeklődött irántam. ez másoknak is feltűnt. Most hogy már 10.-es vagyok eléggé megváltoztam egyesek szerint. Nem mondom hogy világszép vagyok de azért már sokkal jobb mint amikor csúfoltak. Nem vagyok egy divatos cicababa de azért odafigyelek magamra, az öltözködésemre. Nem járok sokat bulizni inkább otthonülős típus vagyok. A fiú akit említettem mindig divatos ruhákban jár sok ismerőse van és sok "cicababa" van közöttük. Nekem már általános iskolában is tetszett a fiú, de aztán lemondtam róla mivel úgy tűnt nem nagyon érdeklem. Nemrég arra lettem figyelmes, hogy a buszon folyton felém nézegetett. Aztán egyik nap a járdáról felfigyelt rám amint ültem a buszon és folyamatosan figyelt amíg el nem ment a busz. Lehet hogy csak én képzelek bele túl sokat de volt valami különös a nézésében.

Bocsi hogy ilyen hosszan írtam.



2014. jún. 8. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet, de vélhetően sok lesz a konfliktus

de az is előfordulhat hogy egymáshoz csiszolódtok, láttam már példát arra hogy a csaj lett vadabb, és olyat is hogy a fiú nyugodott meg... határozott igennel válaszolnék, sok sikert :D

19F

2014. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan, nehogy az legyen a vége, hogy csak kihasznál!
2014. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok és a másodiknak is nagyon igaza van!!!
2014. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. jún. 8. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!