Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik csajt kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik csajt kéne választanom! Az egy 14éves a másik 19 éves és nem tudok dönteni, mind a 2en nagyon bejönnek szerintetek? Melyikkel lenék el jobban? Én 18éves pasi vagyok!

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
melyik a szebb?
2009. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valamelyikhez csak jobban vonzódsz..:S 14 éves nem biztos h úgy gondolkodik, mint a 19 éves.. gondolj bele, ha összejönnél a 14 évessel akkor éreznél-e ürességet vagy megbánást, h nem a 19 évessen jöttél össze..:S ha igen akkor a 19 éves.. vagy fordítva:) 14 évessel 'lassabban' haladsz. valamelyiket csak jobban szereted:)
2009. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kolosszus22 ***** válasza:
39%

19, egyértelmű, mit akarsz egy 14 éves "kislánnyal", még nem sok mindent tudnál vele kezdeni, max foghatnád a kezét séta közben.

22/F

2009. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amelyikkel jobban kijössz! Bár nyilván a 14 évesnél olyasmire még ne nagyon pályázz, amibe egy 19 éves simán belemenne! Ettől függetlenül a 14 évest sem kell lenézni, vele is lehetsz nagyon boldog. :-)
2009. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jól nééz ki mind a 2őő!!

azért vagyok bajba !

de mondjuk ez meg igaz hogy a 14 évessel nem sokra mennék!!

akkor marad a 19éves holnap rá is rajtolok !!

2009. szept. 20. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:
a 19 évessel jobb lenne :D
2009. szept. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18 év alattival összejönni pedofíliának minősül... 19!!!!!!!
2009. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fúú de imádom az ilyen embereket.

Nem mindenki csak a farka utánmegy. Amúgyis... ha csak összejössz vele mért pedofilizmus áruld már el??

Barátnőm 14, én 18! Jól megvagyunk, sex még nem volt, és nem is lesz míg ő nem akarja, ha fél,1 vagy 2év múlva akarja, akkor akkor lesz!

18/F

2009. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!