Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a párommal, hogy nem az számít, hogy "mekkora" az a hazugság amin rajtakaptam, hanem az hogy hazudott?

Figyelt kérdés

Sok vitám volt a párommal, mert nem első alkalommal bukott le, hogy nem mondott igazat.

Mindannyiszor area hivatkozik, h olyan dologban lódított ami kettőnk közös életét nem befolyásolja.


igyekeztem elmagyarázni, hogy minden ilyen alkalommal a belé vetett bizalmam inog meg.


Mit tehetnék?



2014. máj. 25. 21:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
ennél az a legnagyobb baj, hogy nem fog megváltozni
2014. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
Mond neki, hogy minden egyes hazugságnál meginog a belé vetett bizalmad. A bizalom elvesztése pedig szakításhoz vezet. Gondolkozzon.
2014. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

vond meg tőle a bizalmad,ne higgy neki semmiben

ha reklamál akkor mond azt ,hogy sokat hazudozott és ezért


de ne vidd túlzásba

2014. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 BlackSword ***** válasza:
51%
Kidobnám, mint macskát sza... dolgát végezni... Egy kaocsolatba nem fér bele a hazugság...
2014. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

hármas válasza tetszik. annyi különbséggel, hogy vidd túlzásba.

drágám, két cukorral szereted a teát? biztos?

feladod, a levelet, amit kértem? vagy csak úgy mondod?

holnapra jó időt mondanak? á, csak szpatsz...


idegesítő, de megérdemli. én ezt tenném. ha lenyeli és bocsánatot kér, akkor tárgyalhatunk.

2014. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
A békés párkapcsolat alapja, hogy nem kérdezgetjük, faggatjuk állandóan és mindenről a másikat. Meg kell hagyni mindenkinek a maga személyes szféráját, amihez még nekünk sincs semmi közünk. Ha valóban olyan a dolog, ami nem a ti kettőtök közös életét befolyásolja, akkor neki van igaza és te ne faggasd, hagyd békén, az ő személyes dolga. Vagy te mindent elmondasz neki (mert ez sem lenne helyénvaló !) ??
2014. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

tévedsz. ilyenkor az a válasz helyes, hogy


nem a te dolgod. hagyj békén.


nem az, hogy hazudik neki.

2014. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

5ös mond valamit.

Minthogy igen érzékeny az ilyesmire a drága ezért próbáltam sokszor kozmetikázni a dolgokat.Nem mondom el direkt mert azt nem bírja.Azt ha bebukok akkor szar alak vagyok aki hazudik.Hát az én ku@..a anyá@mat hogy mért nem vág agyon a jézuska.Mi értelme ennek a kínlódásnak!?Áá nem is érdekel már az egész.

öö na most lettem kész..

2014. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a reakciókat.

nem szoktam faggatózni, amit elmesél azt elmondja, de van egy olyan tulajdonságom, hogyha mond vmit arra odafigyelek és nem felejtem el. Nem mindenre emlékszem! De vannak dolgok amik kibuknak.


tudom 2 kapcsán az utóbbiaknak nem volt jelentősége,vde a szavahihetősége csorbul, ugy érzem ez az utolsó esélye. Ezt meg is mondtam Neki. Nincs több chance.

2014. máj. 25. 21:40
 10/22 anonim ***** válasza:
37%

Akkora hülyeség, és hatalmas nagy baromság az a prekoncepció hogy aki kis dolgokban hazudik az nagy dolgokban is.


Nem.Én pl. imádom szeretem a barátnőmet,soha sem csalnám meg,hiszek és bízok a kapcsolatunkban.

Viszont nem mindig és nem feltétlen kell mindent tudnia,és mindent úgy tudnia ahogy volt/lesz pl. kimaradásoknál(természetesen buli,vagy vmi alkalom nem megcsalás)

Ha valami annyira bagatell h magasról l'szarom azt nem zért nem mondom el mert egy szemét hazug disznó vagyok hanem azért mert az ügynek kb. olyan a fontossága h kb. említésre sem méltó.

De ettől még úgyanúgy szeretem,sosem csalnám meg és nem csinálnék a kapcsolatunkat fenyegető, vagy befolyásoló dolgot.


Pl. ha melóból hazafelé beugrom egy sörre v egy kajára valahová,majd neki azt mondom h volt 1óra túlórám,attól én még nem vagy a világ szemete,nem csaltam meg,nem akarok szakítani csak had ne kelljen már minden 10percemről elszáomolni.


És fordítva.

2014. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!