Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik hogy ma valaki dolgozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy ma valaki dolgozik ha az illető nem étteremben vagy boltba dolgozik?

Figyelt kérdés
egyik barátőm pasija azt mondta neki hogy ma dolgozik,tudni kell hogy egy gyárban melózik . kételkedik :D

2014. jún. 9. 10:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Létezik... Én a Borsodchemben dolgozom, és ünnepnapokon is dolgozunk. A termelés csak a nyári leálláskor áll meg 2 hétre. Igaz ünnepnapokon sokkal kevesebben vagyunk, ezt az adott részlegvezető osztja be ki mikor, melyik ünnepen pihen és dolgozik. Én például az utolsó 2 szilveszteremet is bent töltöttem, mert így osztottak be.
2014. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
értem az durva :S D: , gondolom nem tudja a cég számát , a gyerek elég szűkszavű , nem is szokta felhívni a barátnőmet, sajnálom őt ://
2014. jún. 9. 11:12
 13/15 anonim ***** válasza:
Gyárakban elég jellemző, hogy dolgoznak ünnepkor. Ilyen esetben inkább eltolva, más időpontban szoktak kapni random szünetet.
2014. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
értem :D
2014. jún. 9. 11:16
 15/15 anonim ***** válasza:
anyósomék is dolgoznak, kórházban konyhán...
2014. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!