Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éve vagyok eggyütt a barátommal. Még a kapcsolatunk eleje felé vett nekem egy aranyláncot és 2 aranygyűrűt ajándékba, nem egyszerre hanem eggyessével. Normális ez? Többi lent!

Figyelt kérdés
Majd mikor pár év múlva összevesztünk akkor mindíg visszakérte és mikor újra kibékültünk visszaadta ha nem akartam elfogadni azt mondta akkor többé nem ál szóba velem!Én mindíg elfogadtam, de most legutóbb már nem és ő inkább eldobta és azóta eggyütt vagyunk. És readásúl most megkérte a kezemet én nemet mondtam, hogy még gondolkodom, de mostnem tudom mit tegyek. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Sajnálja tőllem a dolgokat?Hogy válaljak én egy ilyen emberrel gyereket?Vagy csak én találom ezt furának?
2012. dec. 6. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
12 év alatt nem sikerült annyira kiismerni, hogy külső segítség nélkül dönteni tudj vele kapcsolatban?
2012. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 wartburg353s ***** válasza:
82%
Nekem is furcsa ez, a helyedben nem mennék hozzá. Úgy tűnik,mintha feltételekhez kötné az érzelmeit irántad, amíg úgy viselkedsz, ahogy neki tetszik, kapsz ezt-azt (akár anyagiakban, akár érzelmekben), ha nem, akkor mindent visszavesz... szerintem ilyenkor meg akar büntetni, de ez elég beteg dolog egy kapcsolatban.
2012. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Érdekel,hogy kinek mi a véleménye erről!
2012. dec. 6. 21:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi wartburg353 a normális válszt,néha más szemével jobban lát az ember.
2012. dec. 6. 21:20
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ne menj hozzá. Az nem normális ha vissza kéri. Az ajándékot soha nem kérjük vissza. Gondolkozz el ezen: tegyük fel hozzá mész és valamin össze vesztek. Akkor kidob majd a házból is? Aztán meg vissza vesz?
2012. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakítsd meg a kapcsolatot... elég gyerekes dolog az, hogy ha épp úgy viselkedsz, ahogy neki nem tetszik, akkor visszakéri azt, amit ajándékba vett neked... rendes ember ilyet nem csinál. A gyerekével is ugyanezt fogja csinálni? Az sajn os jobban elfogadott, de én úgy vagyok vele, hogyha a szülő vesz a gyereknek ajándékba okostelefont, laptopot, mp3-at, akkor nem úgy kéne nevelni, hogy visszaveszi, ha a gyerek rendetlen, mert az ajándék volt, hanem máshogy. Szerintem ez az ember nem alkalmas párkapcsolatra, sem apának. De lehet, hogy érdemes lenne vele megbeszélni, lehet, nem is látja, hogy mennyire éretlen...
2012. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én eleve nem pazaroltam volna 12 évet az életemből egy olyanra, akivel nyilvánvalóan ennyire nem tudok közös nevezőre jutni...
2012. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!