Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy "büntessem" meg a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "büntessem" meg a páromat a hazugságaiért?

Figyelt kérdés
Kicsiből nagy lesz. Sokszor van hogy letagad valamit,amI már nyílvánvalóan miatta van vagy ő csinált valamit. Hülyènek nèz ès akkor is tagad ha már nevetsèges. Meg egyèb hazugságok. Szeretni szeret,de ez engem nagyon bánt mert a szeretteimnek èn nem hazudok. Nemtudom mit tehetnèk.

2014. jún. 11. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme.
2014. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szakítsd bmeg! Hát ha már azon töritek a fejeteket, hogy hogyan lehetne kiszúrni egymással;az már rég nem egy igazi kapcsolat. Ha már többször biztosan tudod, hogy hazudott, akkor miért vagy még mindig vele? Hagyd ott csába, jobb lesz neked nélküle, nem kell a hazugságai miatt gyötrődnöd, és még lesz lehetőséged is olyannal összejönni, akivel boldogok lehetnétek. Ennyi ez:)
2014. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*bocsi, nem a legszebben írtam le ,de már a végére értem, és el is küldtem, mire rájöttem:S
2014. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2-es javítás, *Szakíts

bocsánat:$

2014. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem gond. :) nèha elgondolkozok rajta,de máskor meg ránèzek ès nem tudnám megtenni. Nem kiszurni akarok,csak valamit h èrezze,ő nem tökèletes. Mindig mondja h èn milyen vsgyok,de ha èn mondom hogy ő akkor mièrt nem tud máshogy viselkedni az a válasz hogy ő ilyen igy kell elfogadni. Szal őt elkell fogadni de neki senkit? Ettől agyfaszt kapok nèha
2014. jún. 11. 18:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Nembaj èn is fèlre pötyögöm :)
2014. jún. 11. 18:55
 7/10 anonim ***** válasza:

KEdves kérdező, én már nem bíznék benne és pár balhé után már nem is nagyon érdekelne, nem biztos, hogy szakítanék vele de a hitelének jelentős részét elvesztené.


Hogy büntesd... mindenképp olyannal amit szeret. Pl ha a figyelmedet szereti akkor tegyél rá magasról

Majd ha nem tetszik, közölheted, hogy ilyen vagyok édes, el kell fogadni.

2014. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyébként meg, hogy hazudik neked ha szeret?!

Ez az egész ember elég komolytalannak tűnik.

Érdekes jövő elé néztek, bár sztem inkább csak rövidnek mondható ez ha a jelen helyzet fennmarad.


/előző voltam/

2014. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fényember ***** válasza:
mond neki hogy szereted bármit is csinál..nem kell hazudnia hogy elfogadd..neked ő így tökéletes..inkább mondjon igazat te így is úgy is szeretni fogod...ha meg tovább kamuzik....indulj el azon az elven hogy "a bizalom a kapcsolat gerince"
2014. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolso elotti megfogadom köszi.

kedves utolsó,ha mondom h nem hiszek neki akkor èn vagyok s hibás hogy ninxs bizalom ès uy mit èr a kapcsolat. De a lelki terror nem hat rám...lènyeg h mindig èn vagyoj a hibás

2014. jún. 11. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!