Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elárulta másoknak hogy nem...

Elárulta másoknak hogy nem volt még senkim. Hogy büntessem meg?

Figyelt kérdés

Volt korábban egy önsajnáltató kérdés amire a válaszomban már leírtam példaként az én esetemet(ezt),de ott nem tértek ki rám.nem is kellett majd most:


Szóval egy társaságban ahol voltak lányok is szép számmal,öcsém egy szokásos dumában (mi más lett volna a téma mint a szex) elkezdte sajnáltatni magát hogy szűz.Nemtudom lehet hogy ez a balfék arra számított hogy sajnálatból terpeszteni fognak,de inkább huhugtak hogy "...dedurva nahát óó ez kemény..."És mikor már kezdett kellemetlen lenni neki a saját főztje átterelte rám a témát hogy nekem sem volt még csajom pedig én még idősebb is vagyok.Persze engem is kiröhögtek.

Nem tegnap történt az eset de még mindig forrongok.hogy büntessem meg hogy elvegyem a kedvét ettől??

VÁÁÁÁÁÁÁ


2011. okt. 24. 21:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
én nagyon elverném a helyedben ,hogy gondolkodjon el magán...
2011. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Adj fel hirdetést egy meleg párkereső oldalon, persze az ő nevében, fényképével, és telefonszámával.

Hadd örüljön, hogy már nem sokáig szűz.

2011. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én egy hónapig takaríttanám vele a szobámat és ő lenne a kis komornyikom. xD
2011. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

Anyám, megmondta rólad az igazat?!

Hát, annál nagyobb bűn tényleg nincs!

2011. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
ilyen indulatból jövő barbárságot nem szeretnék.mondjuk az milyen lenne hogy ha majd lesz nője akkor azt megdöntöm...végülis aki neki igent mondana az nekem se mondana nemet
2011. okt. 24. 21:23
 6/21 A kérdező kommentje:

megmondta rólem az igezat?csakhogy senki sem kérdezte csak mikor billenni kezdett a saját maga ásta verembe akkor engem taszított oda.

szerintem el lehet képzelni a leírtak alapján milyen méltánytalanul megfingatott úgy hogy védekezni sem tudtam

2011. okt. 24. 21:26
 7/21 anonim válasza:

"szerintem el lehet képzelni a leírtak alapján milyen méltánytalanul megfingatott úgy hogy védekezni sem tudtam"


Ez legyen a legnagyobb problémád az életben!

Szánalmas...

2011. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ne az öcséd leendő nőjét akard megdönteni , hanem szerezz egyet saját magadnak! ha igy fennakadsz mindenen amit mások mondanak/gondolnak rólad, akkor később komoly problémáid lesznek barátom. attól hogy még nem volt nőd, csak te tehetsz, az igazsággal pedig szembe kell nézni,tényleg nem volt eddig. és? majd lesz. kit érdekel hogy mit gondol rólad pár tini muff ( akik nagyvalószínűséggel mind szűzek.)
2011. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Hát így a leírtak alapján nem is csodálom, hogy nem volt még nőd. Részemről egyenesen gyűjtöm a szüzeket, de már ennyi után sem kellenél.


Mindenesetre, tedd fel ciki szöveggel társkeresőre valós e-mail / MSN címmel.

2011. okt. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

kedves utolsó neked is elég együgyű a szemléleted...

"a leírtak alapján" ugye az semmit sem oszt szoroz hogy a leírt szövegem ami alapján személyiségvizsgálatba kezdtél az csak az imént íródott nőm meg hosszú évek óta azaz soha nem volt.nem voltam én se mindig ilyen izé elvetemült(?)de tudod ha az ember igyekszik kedves,figyelmes stb lenni és csak egy képletes lóf@szt kap cserébe akkor elgondolkodik azon érdemes e ez a megfelelési kényszer ha még így is leokádnak. engem ilyenné tettek


szűz vagyok igen de nem az a tipikus szűz akiket te gyűjtesz szal nekifutásból nem lennék a "szűz-zsánered"

míg te ilyen VVszűz kategóriás pojácáknak teszed szét a végtagjaid én számos bodzást kifektettem már akik csicskának néztek vesztükre.

a lányok...igen nos ők sosem pont rólam ábránoztak de hát mégsem erőszakolhatom meg őket

2011. okt. 25. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!