Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel büntessem magam?

Figyelt kérdés
elvesztettem élveszteetem szerelmét. szakított velem mert összevesztem vele. én kurtam el.
2010. júl. 13. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem elég büntetés, hogy szakított veled?
2010. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
dehogynem. csak már 3 hónapja nyírom magam emiatt és nemenyhül a fájdalmam.
2010. júl. 13. 11:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha még több fájdalmat okozol magadnak, hogyan enyhülne? Az enyhülést nem úgy éred el, hogy még többet csinálsz =) Egyébként konkrétan mi volt, miért hagyott ott? Hány éves vagy? Mennyi ideig voltatok együtt? Segíteni szeretnék, de kevés az infó...
2010. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
26 vagyok. összevesztünk valamin. utána azon vesztünk össze hogy összevesztünk...és egyre nagyobb balhé lett. 3 hónapja kivagyok teljesen. max 4 óra alvás. sírdogálás mindennap 20x. 10 hónapot jártunk. és nagyon beleszerettem. ennyire még senkit.nemeszek azóta rendesen.azért irtam hogy mivel büntessem magam hogy utána ne fájjon. megbünhődök és ennyi. de tudom hogy nem így meg. csak már elkeseredtem fullra.
2010. júl. 13. 11:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor ez a se veled, se nélküled típusú kapcsolat? :) Azt írtad, hogy te rontottad el. Mit rontottál el? Konkrétan. Nem engedtél az igazadból? Túl nagyok voltak az elvárásaid vele szemben? Vagy egyszerűen azt várta, hogy feladd önmagad, és idomulj ahhoz, amit ő akar? Mit rontottál el, hogy érzed? Mit csinálnál másképp? Miért van bűntudatod?


A másik: van neked valaki az életedben, aki segíthet? Barátok, szülők, jó viszonyban vagy velük?

2010. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem engedtem az igazamból. és nem lettem olyan amilyennek akart formálni. és ha vita volt egyikünk se engedett. sok dologban ugyanolyanok vagyunk. meg az alaptalan odavissza féltékenykedések..

azért szakitottunk mert nemjvünk jól ki. szerintem jól kijöttünk. kivéve ha veszekedés volt. úgy érzem ő volt az igazi és elvesztettem..

2010. júl. 13. 12:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Eleinte büntetni akarod magad. Később, amikor már jönnek az idegi tünetek (és nem a sírdogálás meg a nemalvás), rájössz, hogy van egy kis bibi. Amikor az idegi tünetek minden nap előjönnek, napjában többször, több órán keresztül, rájössz, hogy nem kellett volna elkezdenek az önsanyargatást.

Onnantól már a te döntésed, hogy elmész-e szakember segítségét kérni...

Sok sikert.

2010. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ne büntesd magad felesleges minden sarkon 3nő találsz, lehet nagy szerelem volt de egy nő miatt nem éri meg bánkódni tudom mondani könnyebb mint megtenni de hidd el én is átéltem azt amit te de utána rájöttem hogy felesleges egy nő miatt sírni az egyik elmegy és jön kettő másik!! Ne forgasd magad rajta ha találkozol vele ne mutasd azt neki, hogy még mindig érzel valamit iránta érezd jól magad és viselkedj úgy mintha ott se lenne .)
2010. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyuka!Ne öld magad:)tudom xar érzés,az hogy megbánod az 1jó dolog,de tisztázd magadba az érzéseket,ne feledd mindenhez 2ember kell.De hát ha ennyire szereted?hát igen mindig a szerelmesek ölik 1mást,érdekes:)Tapasztalat.Vigyázz ha sokat bánkodsz átmegy előbb utóbb mentális betegségekbe,az ideg gyilkolja a szervezetet főleg ha imádod.Ha ennyire kész vagy miatta írj neki 1 levelet amiben tanusítod a megbánást,ez könnyít rajtad is,s talán Ő is 1idő után meglágyúl.Ha szerettétek 1mást nem megy olyan könnyen a felejtés,még neki se.Addig meg foglald le magad,sportolj,mozogj,bulizz,haverokkal lógj az is segít.Ne gubózz be,szedd össze magad.Az élet olyan rövid,élvezd ahogy lehet.:)
2010. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csajozz is,legalább addig is megvan ami kell!Légy már Ember!Pia,bulik +oldják a dolgot 1időre.Ha meg Ő álmaid Nője szerezd vissza,aztán ha hajthatatlan lépj tovább mert lásd be akkor már nem tehetsz mást.Ja és edz annyit amennyit bírsz,ez is kiöli a stresszt belőled,s hajtsd a csajokat mint állat:P Öcsibogyó nem vagy ezzel ám 1edűl!
2010. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!