Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Tegyek úgy, mintha mi sem történt volna vagy büntessem kicsit a "hiányommal"?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, egy ideje randizgatunk, nagyon jófej, imádom, de kicsit csípős humora van... Nem általánosan, de nekem mindig olyan módon humorizál pár dologra. Ma délelőtt is ezt tette, mikor találkoztunk, engem viszont megbántott... Meg is mondtam neki, és elmentem... Tényleg jó lenne, ha tanulna ebből. Mikor nem randizunk, akkor is szoktunk találkozni, mert egy helyre járunk le baráti társasággal. Minden hétköznap. Arra gondoltam, hogy holnap nem megyek le, had hiányozzak neki kicsit...

Szerintetek ez milyen ötlet? Vagy nyeljem le az egészet és holnap csináljak úgy, mintha semmi sem történt volna?


Légyszi! Tanácsot! :)


Köszi!


L20


2010. nov. 10. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hadd szenvedjen, többet elérsz vele.
2010. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem :)
2010. nov. 10. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
egyetértek. De csak okosan!
2010. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te nem mész le, mert így ő majd szenved.. És mi van, ha ő azt gondolja, nem kellesz neki, mert nem érted a humorát és még sértődékeny is vagy? Biztos, hogy játszmázni kell?
2010. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
majd meséld el mi volt...:) kiváncsi vagyok hatásos -e ez a taktika
2010. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!