Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kihunyt szenvedély lehet válóok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kindi kérdése:

Kihunyt szenvedély lehet válóok?

Figyelt kérdés

Egy furcsa helyzetben vagyok jelenleg, olyan az egész mint egy szappanopera. Férjemmel egy nagyon nehéz időszakon mentünk át, ami igencsak megtépázta a kapcsolatunkat. Beleszerettem valakibe, akivel majd 2 éves viszonom alakult ki, többet akartam, ő is. Viszont a külföldi létem a munkaengedélyemtől, vagyis a férjemtől függött, nem tudtam lépni...arra hajtottam, hogy saját lábamra álljak, közben telt az idő...


Ezidő alatt a férjemmel a problémák megszűntek, a férjem is odatette magát, hogy rendbejöjjenek köztünk a dolgok. Mit mondjak: egy rendes, jó férj, szeretem. Én nem tudtam odatenni magam, mint ő, mert csak a másikról álmodoztam.


Most odáig jutottam, hogy már nem is tudom kell-e nekem a másik, az új kapcsolat - mivel a férjem rengeteget bizonyított, mindent megtett. Viszont a másikhoz nagyon erős érzelmi szálak kötnek. Most már ott tartok, hogy nem is tudom miért válnék el a férjemtől hiszen nem egy feleségverő alkoholista és most olyan apróságok miatt, hogy mondjuk vele nem szeretek csókolózni, vagy hogy néha forrófejű, néha nehéz elviselni - most ezek azért nem válóokok. Tökéletes férfi nem létezik.


Az új férfinak is egy csomó értékes tulajdonsága van, a két férfi teljesen más - de mintha az újat jobban értékelném, jobban szeretném.


Érdekes módon a férjemmel sosem csókolóztunk viszont az újjal hosszú órákon át élvezzük a csókcsatákat. Olyan, mintha a testem vágyna rá. A férjemmel is jók az együttlétek, de a másikkal egy vadmacskává válom és testünk-lelkünk egybeforr : szeretkezünk.


Nem értem mi történik velem és hogy mit kellene tennem. Valamikor azt gondolom, én egy nagy hülye vagyok, ha ezt a férfit nem tartom meg (szerelmem), ha minden reggel úgy ébrednék, hogy ekkorákat szeretkezünk egy lakatlan szigeten is boldog lennék vele. Ezen kívül sokmindennel lenyűgöz: figyelmes, előre tervez dolgokat, a kislányommal együtt imád, sosem bántana meg szóval, nagyon romantikus, megbízható.


A másik énem azt mondja, nem hagyhatom el a családomat. A dolgos férjemet, akinek mi vagyunk a mindene. Próbálok észen lenni, talán túl szerelmes vagyok még igy közel 2 év után is a másikba, de ha mindennap együtt leszünk, talán elmúlik ez a csoda. De ha nem járok a végére, ezt sosem tudhatom meg!


Most lehet sokan lebecsülik a csók jelentőségét, meg persze vannak más fontos dolgok is, de nekem ez annyira sokat jelent! A csókja felébreszti bennem a vágyat - melyet a férjemmel sohasem éreztem. Eszméletlen élményt nyújt számomra. (Most ha nem lennék képes egyáltalán szexelni a férjemmel, egyértelmű lenne, hogy elhagynám, de nem így van. Vele is jó testi élményeim vannak, de nem ugyanazon a szinten. A férjemmel nem élvezem a csókolózást, nem is igénylem. Nem okoz olyan örömöt az érintése, csak a másikra vágyom)


Hagyjam elmenni ez a "vonatot" ? Most ott tartunk hogy a szerelemem besokallt a várakozással, mert csak magának akart és úgy látta ez nem fog menni. Most rajtam a sor, hogy lépjek, ha őt akarom. Vagy felejtsem el örökre.


A napokban megpróbáltam szakítani a férjemmel. Már el is cuccolt, de rámtört egy hatalmas nagy kétségbeesés, meg hogy nem akarom őt elveszíteni. Nem értem miért.


Nem élhetek kettős életet, nem akarok. De azt sem tudom elképzelni, hogy érezzem újra azokat a forró csókokat, amelyeket a szerelmemtől kaptam, vagy hogy ne fogjam többé a kezét, amely hatalmas örömet jelentett számomra.


A férjemhez is ragaszkodom, de nem érzem ezeket a dolgokat. Talán az együtt töltött 7 év miatt? De az elején sem éreztem hasonlót, mégis szeretem.


Nem tudok okos lenni, sem dönteni, csak sodródom az árral és ez így nem jó. Nem hoztam semmilyen döntést, csak alakulnak a dolgok körülöttem - vajon jó hogy hagyom ezt? Elveszítettem a szerelmem...



2014. jún. 12. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegény férjed :( Mindent megtett érted, hogy neked jó legyen, és ezt kapja tőled. Nem hiába, idióták a nők.
2014. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt válaszd,aki mellett boldog vagy.
2014. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szerelem úgyis csak 3 évig tart, mert utána leáll a szervezetben annak a hormonnak a termelése, ami ezt az érzést kiváltja, persze lehet, hogy tovább is tart, de előbb utóbb elmúlik és onnantól már minden az erkölcsön múlik és azon, hogy mennyire tudod megbecsülni a másikat, szóval gyerünk.Tedd azt, amit szeretnél, válasszad a másikat, hogyha neked az jobb, aztán 3-4-5 év múlva újra jöhet a következő és így tovább, amíg végül senkid nem lesz.
2014. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt szeretném elkerülni, hogy tart pár évig a szerelem, aztán ha már elmúlt, dobom és jöhet a következő...Viszont ami engem összezavar, az az, hogy a férjemmel eleve nem úgy indult a kapcsolatunk, hogy szerelmes lettem volna (előtte sok bunkó exem volt és inkább a jófiút választottam) - szóval ami nem volt nem is múlhat el...


Nem arról van szó, hogy a férjemmel elmúlt és most itt a következő, hanem ott nem is volt soha meg ez a szenvedély.


Az exemmel (aki mellesleg gáz volt) ez a nagy szenvedély tarotta fennt a kapcsolatunkat és sohasem múlt el ez az érzés, még 3 év után sem, csak vége lett a kapcsolatunknak..


Szóval én nem éltem át azt a tapasztalatot, hogy valóban minden szenvedély elmúlik.

2014. jún. 12. 14:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Hmm... Ennyire tudatlan vagy, hogy nem tudod, mi a kapcsolat alapja? Jó, eleinte ott a szerelem, de az el fog múlni. Utána már nektek kell tenni a kapcsolatért. Ja, hogy te nem akarsz érte tenni semmit...
2014. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szegény férjed, sajnálom az olyan pasikat, akiket ilyen nőkkel hoz össze a sors. De remélem legalább ő is csal téged, nehogy már ő kimaradjon a jóból amit tőled nem kap meg :-) Ha ahhoz volt pofád, hogy évekig csald akkor ahhoz is legyen, hogy eléállsz és elmondod neki, és ő hadd döntse el, mi legyen a továbbiakban. Ne csak önző módon magadra gondolj, ahogy eddig, ennyit minimum megérdemel a férjed.
2014. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán ha nem k*rtál volna félre első alkalommal a férjed mellett, akkor most nem is vágyakoznál az új pasi után... Vele sem lenne tökéletes a kapcsolatod 7 év után. Aztán megint más után néznél.
2014. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, ha valaki egyszer képes arra, hogy megcsalja a párját akkor később is megteszi. Szóval az új pasi mellett se lenne minden tökéletes 7 év után elhiheted, és ha találkoznál egy pasival aki nála is jobban vonz azzal is megdugatnád magad, már csak a rend kedvéért. Vagy lehet épp téged pattintana le egy új csajért, gondolom az már nem tetszene annyira :)
2014. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A ferjeddel beszeltel errol hogy szamodra hianyzik valami, hogy te erzelmileg valamiben hianyt szenvedsz? Ha igen es nem tudtatok ezt megoldani es amiatt valasztottad hogy mas partnert keresel akkor valaszd a masik felet, mert igy folyamatos ür lenne az eletedben, mindig vagyakoznal valami masra es soha nem lennetek boldogok. Leirod hogy gondos odaado megis a sexualis vagyat, vonzodast emeled ki legtobbszor mint pozitivumot. Megbeszelnem, atgondolnam a ferjel a dolgot es azutan lepnek.
2014. jún. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!