Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Folytassam e vagy ne :/?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam e vagy ne :/?

Figyelt kérdés

Már egy éve vagyunk együtt a pasimal vagyis hétfőn leszünk egy évesek de a utóbbi időkben sokat duzzog vagy vonul félre néha ha együtt vagyunk csak a földet nézi vagy a eget és mintha ki kapcsolódna :S

Mostanság így elégé nehezen vagyok meg vele de nem tudom mi legyen :S párszor a szakítás is a eszembe jutott lehet neki jobb lenne úgy vagy nem tudom :S

16/L



2014. jún. 12. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
beszélj vele őszintén és kérdezd meg mi a baja, mert lehet arra vár, hogy ezt észre vedd és megkérdezd hogy mi bántja
2014. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kérdezem én de nem nagyon válaszol helyete inkább tereli a szót vagy elvisz fagyizni vagy valamerre enni :/
2014. jún. 12. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Nehogymar ezer szakits...szereted?

Neha vannk hullamvolgyek:)

Am gratulalok egy ev nem kis ido:)

16/L

2014. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1:

és milyen típus? és mióta tart ez? történt valami vele?

2014. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Semmi sem történt szimpla kapcsink van csak mostanság nehezen keres munkát és van egy kicsit családi gondja nem sok és nem annyira fontosak csak lehangoltnak látszik és kedvetlennek mintha még élni is alig vágyna :S
2014. jún. 12. 21:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Kb 1 hónapja kezdődött el azóta ilyen lehangolt de amint kérdem előveszi a mosolygós arcát mintha mi sem lenne...
2014. jún. 12. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:

#1:

pont olyan mint én :) ha nem akarja elmondani akkor nem fogja, te szeresd és legyél mellette, és próbáld azért megtudni az okát, de ne követelőzően :)

2014. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne már, így is van elég problémája, most pedig te is ott akarod hagyni? Inkább legyél mellette és próbálj minél több boldog pillanatot okozni neki, ha már ő is ennyire igyekszik :)
2014. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok annyira mivel boldogabb napot csinálni :/ de sokat vagyok mellette :3
2014. jún. 12. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!