Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Helyre lehetne ezt még hozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehetne ezt még hozni?

Figyelt kérdés
Röviden elmesélném a személyes tapasztalatom. 17 éves koromban összejöttem egy férfival, Ő akkor volt 27 éves. Amikor összejöttünk Ő volt az életem, a mindenem, semmi pénzért nem akartam volna, hogy szakítsunk ... Voltak családi gondjaim, volt köztünk sok veszekedés, és több, mint fél éve a szex nagyon ellaposodott .. és úgy érzem, nem vonzódom már hozzá, viszont megszoktam, hogy vele vagyok, együtt töltjük a mindennapjainkat (2 és fél éve vagyunk együtt, abból 2 éve együtt lakunk). és hát most töltöttem a 20-at, és elkezdett hiányozni a "szabadság" viszont sokan azt mondják, hogy ilyen férfit még egyet nem találok :S meg volt egy 3 hetes kimaradásom is .. de azelőtt romlott meg az intimitás köztünk, úgyhogy arra ez nem fogható .

2014. jún. 13. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyre.
2014. jún. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nadiene ***** válasza:

Úgy gondolom az intimitást kellene helyrehoznotok.

Erre több megoldás is van, de úgy látom inkább Te nem kívánod őt, szóval Neki kéne valamit beújítani..

2014. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos helyre lehet hozni, de minek, ha nem szereted igazán. Feltéve, hogy neked szükséged van egy olyan igazi szerelemre, ha nincs, akkor elégedj meg ezzel a rendes emberrel, sőt örülj neki. De ha beüt egy szerelem, és már a felesége vagy, akkor nehogy ott hagyd!
2014. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
dehogy vagyok feleség, még csak menyasszony sem ... túl fiatalnak érzem magam még ekkora kötelezettségnek :S csak azért meg nem szeretnék Vele lenni, mert megszoktam .. arra jutottam, hogy hazaköltözöm anyukámhoz, és akkor tisztán át gondolom a dolgokat, és ha úgy van, akkor szakítok inkább.
2014. jún. 14. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted, semmi esetre se maradj vele. Menj, keresd meg az igazit.
2014. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod meg helyre hozni, ha annyira jó fej és normális? Mi lehetett a probléma? Ha veled volt a családi gondjaidban is akkor az azt jelenti kiállt érted! Szabadság mit jelent számodra?
2014. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!