Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem fogom neki soha se elmonda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fényember kérdése:

Nem fogom neki soha se elmondani. Ha kiderülne hogy a barátnőtök tudott róla csak kíméletből nem mondta el ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés
A barátomnak volt előttem egy barátnője akit nagyon szeretett (nem volt hosszú a kapcsolat...de nagyon ragaszkodó típusú)...a csaj szakított vele...a barátom teljesen padlón volt (többen is mondták már hogy akkoriban mint egy szellem olyan volt)...utána kiderült hogy a csaj már kezdettől fogva mással kavargatott a háta mögött (ezt ő is sejtette de mikor rákérdezett a csaj letagadta és persze kiakadt hogy hogy mer ilyet feltételezni róla)...én ezt a történetet tudtam...mert mikor összejöttünk a barátommal utána egy-két héttel rákérdeztem hogy mi volt...de ma...az egyik legjobb barátnőm elmondta...hogy ő azt a csajt semmire se tartja..és mikor rákérdeztem hogy miért..elmondta hogy a csaj nem csak kavargatott a gyerekkel hanem le is feküdtek (MIKÖZBEN EGYÜTT VOLTAK MÉG A BARÁTOMMAL)...mondta barátnőm hogy még csak véletlenül se mondjam el a barátomnak...és én nem is akarom!..teljesen ki lenne szerintem...nem is értem..hogy hogy tehet ilyet bárki is...na és az a kérdésem...hogy ha ezt egyszer megtudja a barátom..és kiderül hogy én erről tudtam már...nem tudom mit szólna..ti mit szólnátok ha kiderülne? vagy ezt már csak lényegtelennek gondolnátok?..én nagyon sajnálom ez miatt a barátomat...mert ezt senki sem érdemli meg...főleg nem ő!..nem szeretnék neki ezzel fájdalmat okozni. (a barátomat akkor még nem ismertem mikor együtt volt ezzel a csajjal)

2014. jún. 13. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Látod, nem kell pletykálni, meg vájkálni más múltjában...

Ez öngól lett, ebből már nem jöhetsz ki jól, de dicséretes, hogy a hazudozás, mint komoly alternatíva felmerül...

2014. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semmi nem történne. Ez a múlt, ami előtted történt. Az, hogy te hallottál valamit, az meg teljesen érdektelen.

Igazad van, ne mondd el neki, és te is felejtsd el ezt a történetet.

2014. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Elég fiatal lehetsz, ha ez ennyire nagy szám szerinted. Na akkor felvilágosítalak, hogy ez itt a valóság:

1.) Ha barátod már nem a másik barátja, hanem a tied, akkor rohadtul le kéne, hogy szarja miket tett anno a volt csaja...és neked is. Most komolyan mit izgat téged? Téged még annyira sem érint mint a pasidat, tehát mindketten rohadtul szarjátok le.

2.) Ezt hívják megcsalásnak, jobb ha hozzászoksz volt már ilyen az emberiség történelmében, volt és megnyugtatlak lesz is még számtalanszor a TE életeben is.

2014. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha a barátod már túljutott a másik lányon, akkor rohadtul nem kellene, hogy érdekelje ez az egész. Ha ettől kiborulna, az azt jelentené, hogy még mindig azt a lányt szereti. Ha már nem szereti, maximum egy káromkodással letudná, hogy hogy átverte az a nő, de nem szabadna, hogy ez összetörje lelkileg.


Neked pedig, ha bízol a barátod érzéseiben irántad, szintén magasról le kellett volna és le kéne sz**rnod az egészet, hogy kivel, mikor hol kavart az ex.

2014. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igazatok van!...tényleg nem kéne ezen agyalnom hogy mit csinált a csaj..csak egyszerűen bánt hogy ilyet tett vele..de inkább nem is gondolkodok ezen! Köszönöm a válaszaitokat! :)
2014. jún. 13. 12:30
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Inkább örülj, hogy ekkora r*banc a pasid exe, annál kevésbé valószínű, hogy egyszer inkább visszamegy és őt választja helyetted :P
2014. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tett volna ilyet és hasonlókat vele, szeretetreméltó, ragaszkodó, hűséges lett volna, akkor lehet, hogy ők még mindig boldogan együtt lennének.

Nem hiszem, hogy tényleg annyira bántana téged, hogy ez nem így alakult. Úgy érzem, inkább szereted érezni, hogy te mennyivel jobb vagy. :)

2014. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
(Hogy én ezen az oldalon mindig kapok valami érthetetlen, fura privit...!) :O
2014. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Nadiene ***** válasza:
Kiderülne, hogy nem vagy őszinte se Te, se a barátnőd, azt mondjátok a másiknak, amit hallani akar.
2014. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm akiktől kaptam a kérdésemre választ mégegyszer! :)
2014. jún. 13. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!