Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Maradjak vagy menjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vagy menjek?

Figyelt kérdés

Most érettségizem debreceni vagyok és a győri Széchenyi István egyetemre akarok menni de a helyi egyetemet is bejelöltem mert a barátom mindenképpen itt marad mi már 2 éve együtt vagyunk, de szeretnék egy kis függetlenséget is kalandot (mondom nem olyat hogy egy éjszakás kalandokat mindenféle jöttmenttel, nem drogozni meg stb.) hanem olyat, hogy oda menni azt csinálni amit én akarok!!

Rossz barátnő vagyok ? Maradjak vagy menjek?



2014. jún. 13. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha ez megfordult a fejedben, akkor gyere Győrbe. Nem vagy rossz barátnő. Csak készülj fel a honvágyra :)


Balázs

2014. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és ehhez az ország másik fele kell?:D
2014. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem menj, mert nem hiszem, hogy a barátod nem érti meg. Ha már ennyi ideje együtt vagytok, akkor ez nem lesz gond, amúgy is fel kell készülni az életre így is, úgy is. Ha szeret megérti a vágyaidat, elveidet és támogat is benne. :)
2014. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Amúgy nem vagy rossz barátnő... Nem ettől függ. Jah és a döntést bízd a szívedre, de úgy hogy az legyen ésszerű.
2014. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha jó lenne a kapcsolat, most is érezhetnéd magad szabadnak, ettől nem kéne Győrig menni.


Ebből szakítás lesz. ;)

2014. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
# 2/5 -ös hogy érted hogy az ország másik fele kellene?
2014. jún. 13. 22:50
 7/9 BlackSword ***** válasza:
Menj!!! Én ismerek párt, akik hasonló helyzetben voltak... Nekik működött... Most együtt élnek... Szóval hajrá...
2014. jún. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kicsit bizonytalan vagyok, mert már nem bírom itt, rossz emlékek fűznek már ehhez a városhoz. De nem csak ezért akarok Győrbe menni, hanem szükségem van új környezetre, új emberekre, ÚJ DOLGOKRA!

És emiatt érzem rossz barátnőnek magam!

De ahogy mondjátok az életre fel kell készülni! Minden kaland egyetlen lépéssel kezdődik! :D

2014. jún. 13. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Ami neked a legjobb. De egyébként szerintem praktikusabb; ha a legközelebbi egyetemen hogyha létezik az álomszakod; akkor azt jelölöd be elsőnek; mert egyébként fizetni kell a bérletért, kollégiumból meg pár éve mondták, hogy kb háromszor annyi hely kellene; hogy minden diáknak tudjanak helyet biztosítani, aki szeretne bekerülni; tehát ne szúrj ki se magaddal, se mással; mondjuk pl valaki messzebbről jönne, de nem fér be a kollégiumba, mert te foglalod a helyét, pedig mondjuk nálatok a szomszédban is lett volna ugyanez a képzés; na várjál, lehet, butaságot írtam; de asszem, valami pontszámhoz kötik a bejutást a kollégiumba. Úgy húzzák meg, hogyha az eggyel kevesebb pontúak már többen lennének, mint a maradék hely, akkor odahúzzák a ponthatárt, őket már nem veszik fel, mert ugye minden ponteggyel kevesebb pontúnak már nem tudnak szobát biztosítani; azt hiszem, így van, az albérletek meg drágák asszem; szóval sokkal jobban jössz ki, ha közeli helyre mész, és még utazgatni sem kell, vagy keveset. De ez most csak egy felvetés, tehát nem kell így gondolkodnod. Na, most látom, 2014-es a kérdés; de azért hátha még valakinek jól jön, amit ideírtam. :)
2020. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!