Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Maradjak vagy menjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vagy menjek?

Figyelt kérdés

Hiányzik a szabadságérzés, de egyben meg is rémít. Félek, hogy nem fogok majd aludni Nélküle, vagy hiányozni fog a szex. Félek,hogy hiába akarom megosztani örömöm s bánatom nem olyan lesz mint ha Neki mondanám. De már nem csak a jó van Vele. Ő hisztizik s én is. Vannak jó percek, pl szex közben vagy nevetés közben , de a Problémáit nem akarom a vállaimra venni mert fárasztóak. Egyszerűen csak nyugodt stabil életet szeretnék egy jó kapcsolatban, de Vele egy csomó mindent nem kapok meg. Viszont tök normális rendes ember , értékes. Hetek óta nyomaszt a kérdés, s nem tudok dönteni, nem tudom elhagyni de ha maradok tökéletlen az egész s felőröl.


Segítsetek!



2014. jan. 6. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan kérdés amit magadnak kell eldöntened,és ne másokra hallgass.
2014. jan. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Semmi sem tökéletes, nincs olyan, hogy halálodig tartó problémamentes, nyugodt stabil élet egy jó kapcsolatban. Ha valami nem jó akkor próbáld meg megjavítani ne pedig csak csendben frusztráld magad egészen addig ameddig már nem bírod.

Itt csak egy kérdés van, szereted a párod és ő is téged? Ha igen akkor oldjátok meg a gondokat, ha nem vagy nem tudjátok megoldani akkor pedig váltsatok.

2014. jan. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:

Tudod, senki sem tökéletes, éteri lény.

Ha elhagyod, a következőnek ugyanúgy lesznek (ha nem is ugyanolyan) problémái.

Akkor majd attól is továbbállsz?

Egy kapcsolat, egy szerelem (mmint a komoly, normálisabbja) a közös teherviselésről is szól

2014. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha barmitfele szeretetet erzel iranta, erdemes tuljutni a problemakon. Minden kapcsolatban vannak hullamvolgyek. Milyen problemai vannak ami neked terhedre van? Korod, nemed?
2014. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolso vok. Hulyen fogalmaztam. Ugy ertem h erdemes lenne tovabb folytatni. A problemak meg hatha megoldodnak.
2014. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uccsó, a problémák lusta dolgok, nem szoktak csak úgy maguktól megoldódni. Elvárják, hogy az ember oldja meg őket.

Kérdező! Nézz körül a környezetedben, hányan élnek egy rosszul sikerült, épp hogy csak működő kapcsolatban? Rengetegen. Tudod miért? Mert beletörődnek abba, hogy nekik ezt dobta a gép, és nem keresik meg az igazit. Problémák persze vele is lesznek, hiszen bizonyos kompromisszumkészség nélkül egyetlen kapcsolat sem működik, de sokkal könnyebb megoldani őket, ha FONTOS a partnered.

2014. jan. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!