Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet köztünk valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztünk valami?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit kb 1-2 honapja a legjobb lanybaratomnak es majdnem a legjobb baratomnak is tartok. O is aa legjobb baratjanak tart engem. Ev elejen 'spanoltunk' ossze es azota joban egyre jobba vagyunk, minden isszeveszes es veszekedes kozelebb hoz egymashoz minket. Egyszer 3 napot hianyzott a sulibol es akkor mondta egyik osztalytarsam aki mellesleg nem olyan megbizhato hogy szerelmes belem a lany. Ebvezt nem nagyon hittem el. Azota eltelt 1 honap es mindennap reggeltol estig beszelunk cseten mindig hazakiserem amikor csak tudom es reggel is egyutt jovunk iskolaba o es a baratnoje meg en. De azota a baratnojevel kicsit megromlott a kapcsolatuk es azota vagyok en a legjobb baratja. Azota rengetegvolyan kepet kuld es rengeteg olya dolgot elmond nekem amit masnak nem, egyedul nekem. Amikor talalkozunk mindig vagy en megolelem vagy o engem. Cseten mindig sziveket kuldunk egymasnak es tokre ugy beszelgetunk mintha jarnank. Ez mar neki isbfeltunk es mondta is h olyan minthanjarnank es hogy bocsi elmondta.. Meg h meg baratok vagyunk. Ezzel utalhatott valamire? Egyebkent suliban is eleg gyakran egymas mellett ulunk. Erdemes ebbol kapcsolatot csinalni? Tonkreteheti a baratsagunk?(egy masik fiu baratjaval akivel azert kozrl sincs ilyen joban o megmondta neki tetszik de azota nagyon joba vannak hiaba h nem tetszik a lanynak) mi a teendo ilyenkor? Varjak meg h adjon jelet esetleg arra h kozeledhetek? Milyen jelet szoktakverre adni?

Elore is koszi es bocsi az ekezetekert, telefonrol irtam



2014. jún. 15. 09:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es elfelejtettem irni hogy ev elejen egyaltalan nem tetszett most meg mar igen..
2014. jún. 15. 09:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdeményezz. Szemezz vele. Aztán meg lépj. Egy próbát mindenképp megér.
2014. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De hogy lépjekm
2014. jún. 15. 09:39
 4/6 A kérdező kommentje:
*?
2014. jún. 15. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:
hormonális s.zaros geny.os cuppantás a zacsira
2014. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha észre veszed, hogy visszonozza a szemezést, akkor hívjad el valahova.
2014. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!