Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan reagáljak a panaszkodásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak a panaszkodásra?

Figyelt kérdés

baratnőm sokszor mondja, hogy fáradt vagyok, vagy rosszul érzem magam, vagy, hogy milyen rossz napja volt.

Én ilyenkor mit tudok mondani?

- én is kezdhetek panaszkodni, de azt nemtudom mennyire szeretik, meg amugy is licitálásnak tunik.

- felviditani nemtudom, mennyire jo otlet, ha rosszul van akkor minek jopofizzak?

- kedjem el sajnálni ?


19/F



2014. jún. 15. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Simizd meg, adj neki egy puszit és mond meg neki, hogy minden rendben lesz.

Szerintem nem olyan bonyolult. Persze ezt mind azután, hogy meghallgattad. Nyilván ha neked van rossz napod, ő is meghallgat.

2014. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezzel igazából leginkább akkor van gond amikor chatelunk.
2014. jún. 15. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:

"hallgasd meg", írj valami kedveset és ennyi.

Én is sokat panaszkodok, mert elég nehéz mostanában és a pasim ezt csinálja és akkor jobb is nekem.

2014. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne bátorítsd. írd meg egyszer, hogy sajnálom, aztán terelj. különben rászokhat.

én olyankor mondok ilyeneket, mikor nem jut jobb eszembe, és nem is akarok igazán azzal beszélgetni, akivel beszélgetek. ritkán van ilyen.

2014. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!