Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta, hogy "unalmas már neki a szex". Erre mit kellene reagáljak?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, és én is érzem, hogy unalmas a dolog, ugyanaz a műsor, a jól bevált pózok, a jól ismert forgatókönyv. Hogyan tudnám izgalmasabbá tenni az együttléteket?
2014. jún. 14. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Újíts be!
2014. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit/hogyan?
2014. jún. 14. 17:49
 3/8 Sulek Péter ***** válasza:
Kama Sutra ami megtetszik azt próbáljátok ki :)
2014. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csináljátok ritkábban és nem lesz olyan unalmas, jóból is megárt a sok :D
2014. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a szitu... gondolom te vagy a lány. Nálunk meg pont fordítva, nekem uncsi kicsit, de nem igazán adtam még a tudtára. Hogy mondjak neki ilyet? És azért ez az újíts be egy marhaság,egy idő után már nem tudsz mit beújítani.
2014. jún. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"És azért ez az újíts be egy marhaság,egy idő után már nem tudsz mit beújítani."


Elég szegényes lehet a fantáziád...

Ki lehet próbálni az eddig nem használt testnyílásokat, lehet próbálkozni, extrémebb pózokban, lehet csinálni új helyeken, ahol mondjuk fenáll a lebukás esélye, lehet használni játékokat, lehet szerepjátszani stb...

2014. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kend be a nemi szerved paprikával
2014. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6os-nem szegényes a fantáziám. ezek, amiket felsoroltál, már mind megvoltak. nabumm
2014. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!