Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, hogy fel tudjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy fel tudjam dolgozni, és el tudjam felejteni? Nem látok kiutat.

Figyelt kérdés

Kb. 4 napja szakított velem a barátom 9 hónap után. Az utolsó két hétben sokat veszekedtünk, vagy egyáltalán nem is beszéltünk. Egy napig jó volt minden, próbáltuk megbeszélni a dolgainkat, de a végére felidegesített, és lehordtam, mire ő dobott. Azóta kétszer átjött hozzám. Sose mondott semmi konkrétumot. Ma megtudtam, hogy igazából ő úgy érzi, ha szüneteltünk volna, sem tudna újra velem lenni, mert nem szeret, viszont akkor nem értem minek jött el hozzám. Végignézte ahogy összeomlottam. Most kb. mindenhonnan töröltem magam, még a telefonomat is kikapcsoltam, meg minden, és csak sírok. Mert folyamatosan azon kattogok, hogy ha megpróbáltuk volna, akkor lehet, hogy belémszeretett volna, és helyrejön minden. Egyszer már szakítottunk mert úgy érezte, hogy nem szeret, akkor 3 hétig voltunk külön. Mit tegyek, hogy elfelejthessem? Nem akarok se szexelni, se pasizni, se semmit. Két munkahelyem lesz jövő héttől. További ötletek? Előre is köszi.


21L



2014. jún. 15. 16:43
 1/10 A kérdező kommentje:
A másik probléma, hogy a fiú totálisan félreismert, és egy hisztis, negatív libának tart, mert nem volt mellettem eleget, és én azt mertem feltételezni, hogy elmesélhetem neki a problémáimat. Még azt sem tudja, hogy hány db tetoválásom van. Akkor honnan tudná, milyen ember vagyok?
2014. jún. 15. 16:45
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyenen kábé mindenki átesik párszor. Idovel osszeszeded magad, es mesz tovabb az eletben.
2014. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ügy lezárva!
2014. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 liter tablettas bor neked sztem elég lenne egy teljes rendszer uninstallhoz
2014. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos ez volt neked az első komolyabb kapcsolatod, te is túl leszel majd rajta mint mindenki más aki azt hitte itt a vég.
2014. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a harmadik komoly kapcsolatom volt. Egyik szakítás sem viselt meg annyira, mint ez, mert ezért a kapcsolatért, ezért a fiúért túl sokat áldoztam. Odaköltöztem abba a városba, ahol lakik, hogy bármikor együtt lehessünk, és emellett persze igyekeztem szépülni, változni is miatta. De nem volt elég. És egyszerűen nem értem, miért volt képtelen arra, hogy megismerjen, mert szerintem összeillettünk, mellette nőnek éreztem magam, és biztonságban. Most egy romhalmaznak érzem magam, és az egész életemet.
2014. jún. 15. 17:07
 7/10 A kérdező kommentje:
Plusz most nem hagyhatom el magam teljesen, mert a munkám miatt folyamatosan a topon kell lennem, jól kell kinéznem, igényesen kell öltözködnöm. Ha összejön az a "szint", amit el akarok érni külsőleg, meg belsőleg is, akkor lehet még esély rá, hogy esetleg később érdekeljem?
2014. jún. 15. 17:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, te sokkal jobbat érdemelsz ennél a fiúnál!!! Most nehéz, tudom, de idővel te is be fogod látni, hogy semmi keresnivalód egy ilyen mellett. Te képes vagy áldozatot is hozni, odaköltözöl a közelébe, erre ő annyira sem hajlandó, hogy kicsit többet foglalkozzon veled? Több hónapig voltatok együtt, de őt annyira nem érdekelted, hogy ilyen kis apróságokat tudjon rólad??!! Hidd el, keresni fog még, de te már akkor régen túl leszel rajta!! Az ilyen fiúkkal nem kell foglalkozni, nem te leszel az, akit ujjánál fogva mozgathat, küzdjön meg érted! Találsz te tőle sokkal-sokkal jobbat, higgy nekem! :)
2014. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elég kicsi a valószínűsége, hogy valaha keresni fog.
2014. jún. 15. 17:51
 10/10 A kérdező kommentje:
Plusz nem tud megtalálni, mert régi facebookomat töröltem, új van helyette, nem saját nevemmel, új skype, új emailcím, heteken belül pedig új telefonszám. Maximum akkor tud megtalálni, ha eljön hozzám, és ha nem vagyok itthon, megvár, de ezt kétlem.
2014. jún. 15. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!