Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lakótársak között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lakótársak között egy idő után kialakulhat egyfajta vonzalom, vagy akár szerelem?

Figyelt kérdés

1 éve lakom egy fiúval, két külön szobánk van. Mindketten 24 évesek vagyunk, sokat lógunk együtt. Pl. meccsekre járunk ki, vagy együtt sportolunk, együtt megyünk boltba, hétvégente közösen főzünk.


Nekem nemrég kapcsolatom volt még, ma már nincs, neki nincs most. De mindketten döngetünk emberekkel úgy havonta, akiket felhozunk.


De most valahogy olyan furcsa, szeptemberben lakást vesz, és elköltözik innen, nagyon érdekes érzés, ha eszembe jut.


Szerintetek alakulhat ki így szerelem vagy vonzalom köztünk? Hasonlítunk: egész jól nézünk ki, vékonyak vagyunk, humorosak, diplomások, hasonlít az ízlésünk zenében/filmben is.


Mit gondoltok?


24 L



2014. jún. 15. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
ha van kedvetek döngessetek egyet búcsúként, amúgy igen kialakulhat.
2014. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sulek Péter ***** válasza:
persze miért ne alakulhatna :)
2014. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért ne alakulhatna ki? :)

Aranyos amit leírtál.

Sosem lehet tudni, mit veszíthetsz?

2014. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó: mi az, hogy aranyos?:) vagy mi aranyos?
2014. jún. 15. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

1,

"egész jól nézünk ki, vékonyak vagyunk, diplomások" Fényezd még magad, mintha a szerelemhez diploma kéne. :D

2,

Én is szomorú voltam amikor a szobatársam másik koliba ment, mert kur va jó haverok lettünk. Nem azért mert búza vagyok és beleszerettem. Barátok vagytok, jól elvagytok és most vége.. ennyi.

2014. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó: nem, csak azért írtam, mert hasonló, közös az életünk:)
2014. jún. 15. 22:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye! Ne hagyd, hogy elmenjen az életedből! Mássz rá, szeretkezzetek egy jót, és ki tudja még talán életed nagy szerelme is lehet belőle ;)
2014. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!