Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tiniként, távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tiniként, távkapcsolatban mennyi idő után "kéne" pettingelni? Tapasztalatokat is írhattok!

Figyelt kérdés

Minden hétvégén másfél napot tudunk együtt lenni,egyszer együtt is alszunk.Szünetekben sokkal többet.

Mi egy hónapja voltunk együtt,nyáron jöttünk össze,szóval többet voltunk együtt,mint suliidőben tudnánk,és egy hónap után lassan,fokozatosan mentünk bele a dolgokba.Nem feküdtünk még le,de úgy érzi a barátom,elsiettük.

"Normális" és távkapcsolatban mennyi idő után kezdtetek el pettingelni?

16/L


2013. nov. 9. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor mibe mentetek bele lassan, fokozatosan?
2013. nov. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincsen kell...

Én nem távkapcsolatban 19 évesen is csak 2 hónap után jutottam el addig, 4 hónap után a szexig...

De előtte 18 évesen átmenet nélkül 2 hét után szexeltünk, úgyhogy ez kacsolatfüggő


Ennyi idősen képtelen lettem volna a távkapcsolatra...(most is csak muszájból lennék képes rá, de már férjem van)

2013. nov. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a távkapcsolat nem jött be... Ausztriában élek... Mindíg csak aggódtam, hogy mi vár ha haza megyek... A petting ezúton eszembe sem jutott... :D De ennyi idősen 1.5-2 hónap tökéletes arra, hogy megtudd mi lesz a kapcsolattal. Ha jól megy , petting.... ha nem, akkor bye 17/F
2013. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy pettingelni? Miért nem azt írod hogy lesz*ophatod -e már. Igen le. Borulj térdre és sz*opd. :) :) :)
2013. nov. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!