Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párválasztás során mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párválasztás során mennyire keresnek a nők egy ideálképet?

Figyelt kérdés

A nők mennyire keresik az ilyen pasikat, vagy az ehhez hasonló pasikat?:


[link]


De ha így nézel ki vagy ehhez hasonló, akkor nehéz esélyed lesz a nőknél, mert abszolút nem vesznek észre.


[link]


2014. máj. 11. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Képzeld a saját helyedbe, te is szívesebben kezdeményeznél egy külsőre szimpatikusabb nőnél. Meg a két kép elég szélsőséges.. :)
2014. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy, mint a pasiknál. ti is inkább szép, szexi barátnőt akartok magatoknak, nem?
2014. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.

Csomószor volt olyan barátnőm, aki külsőleg a nagyon nem szimpatikus kategóriába tartozik.

Nyilván szélsőséges a két kép, de direkt, mert így akarom felhívni a figyelmet a világra, mennyire borzalmasan felszínes.

2014. máj. 11. 14:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak a saját tapasztalataimról beszélhetek: mivel nem vagyok szép, ezért úgymond a saját "súlycsoportomban" keresek párt magamnak.

Eléggé gyanakodva fogadnám, hogyha odajönne egy 10/10-es pasi, hogy legyek a barátnője :D

Megnézni megnézem őket (nem vagyok vak), ugyanúgy ahogy a pasik nézik meg a gyönyörű nőket, de valószínűleg nem próbálnék kikezdeni vele.

20/L

2014. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4.

Itt van tudatosság, ami sajnos a nőknél elég ritkán van.

Pasiknál szerintem inkább megvan a tudatosság a párválasztásnál, mert a nagyon csinos nők sokszor panaszkodnak, hogy nem mernek odamenni hozzájuk.

2014. máj. 11. 14:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan bejön jáksó, de nekem fura ízlésem van.

A nők pedig nem egy adott ideálképet keresnek, hanem valamit. Mindegyik mást.Szóval nem tudsz és nem is lehet mindegyiknek megfelelni.

2014. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de az is borzalom, hogy a saját exedre azt mondod, hogy nem jött be. Gratulálok, hogy megaláztál egy emberi lényt azzal, hogy szinte szánalomból voltál vele. Biztosan nagyon jól esett neki.
2014. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem magasságban van inkább ideálom...


Lehet, hogy a saját súlycsoportom inkább alacsony,fogatlan kopasz pasi lenne....de inkább akkor maradok egyedül és nem keresek ideált sem.

2014. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak bizonyos jellemzők, amik kimondottan ideálisnak tűnnek egy férfiban, és ezért vonzó külsőleg a szememben. De az eddigi hosszú kapcsolataim mindig olyan emberekkel alakultak ki, akik a személyiségükkel fogtak meg. Általában hasonló életfelfogású, ízlésű, gondolkodású emberek voltak, inkább átlagos külső jellemzőkkel. Ehhez egy megkapó kisugárzás, meg az a bizonyos, elengedhetetlen szikra kellett még.
2014. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ideálom, külsőre még sose láttam olyan pasit aki miatt nagy szemeket kellett volna kerekítenem. Az eddigi barátaim mind haveri társaságból kerültek ki és a személyiségük miatt voltam velük (nem mondom hogy nem számít a külső, mert egy lap szint azért van de nem látom csúnyának az nekem elég) és stílusra külsőre nagyon különbözőek voltak.
2014. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!