Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? Kérek egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csini popsi kérdése:

Miért van ez? Kérek egy kis segítséget

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy helyes fiút egyből beleszeretek .Ez azért van mert még nem voltam szerelmes senkibe ?

2014. jún. 17. 18:54
 1/6 Mr. Truth ***** válasza:

azért van mert egy rém szeretethiányos lányka vagy akivel nem törödik a kutya sem legföképp a szüleid...

Neked lesznek 15 évesen 40! os pasilyaid nameg ha esetleg megmaradsz a korosztályodnál akkor azok a nyegle kis f**szkalapok akik felhuznak, megprörgetnek aztán kiszornak... :(

Aggódom érted...

2014. jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ez azért van, mert csak a külseje alapján ítélsz és nem az emberbe szeretsz bele, hanem a kinézetébe. És másnap jön az utcán veled szembe egy olyan amelyik még jobban néz ki.
2014. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 C0r3 ***** válasza:
Én meg még soha senkibe nem voltam szerelmes. Örülj neki, hidd el az ellenkezője se olyan jó.. Amúgy kicsit ellentmondásos. Ha beleszeretsz egy fiúba, akkor már voltál szerelmes. Azért van, mert még nem volt komoly kapcsolatod.. Legalábbis szerintem. (16F)
2014. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ehhez a kérdéshez egy "csini popsi" felhasználó név pont nagyon üt :-D :-D
2014. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes a kérdés. Velem férfiként pont ez van. Jó emberismerőként nem a külsőről ítélek és nagyon könnyen bele tudok szeretni egy lányba. De általában amilyen gyorsan jön, olyan gyorsan megy. Ameddig tart, szinte elviselhetetlen.
2014. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szüleim szeretnek s nincsen kiskutyám.. :)
2014. jún. 18. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!