Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon lehet még találni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet még találni olyan lányt, aki nem a pénz miatt van együtt egy férfival?

Figyelt kérdés

Sokat csalódtam már a nőkben és nem akarok többet.

Köszönöm a válaszokat.


UI: esetleg ha van valakinek tapasztalata, azt megoszthatná.


2011. ápr. 16. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
lehet találni.Pl én is olyan vagyok.Sosem érdekelt különösebben a pénz.
2011. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
nehogy elhidd, nem találsz olyan nőt, ez van
2011. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Engem sem érdekel(t) a pénz soha sem.Ha mondhatjuk úgy mindig "csóró" pasijaim voltak,ez mondjuk maximum azt jelenti hogy sem autójuk sem lakásuk sem megtakarított pénzük nem volt pedig jóval 20 felett voltak már akkor is mikor én összejöttem velük.


Most a férjemnek a válás után több milliós tartozása van és semmi mása:-)De szeretem és ő kellett nekem és én is neki,majd együtt megoldjuk és megoldjuk!!


Ne add fel nem minden nő "olyan"!!


27/N

2011. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
De, találsz! Ritka, de létezik!!! Hidd el nekem!
2011. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Engem sem érdekelt sosem a pénz.Én sem és a párom sem gazdag családból való,de nem baj,megdolgozunk a pénzünkért amit megtanultunk beosztani.Nekem bőven elég ha a számlákat feltudjuk adni és minden nap van étel az asztalon,nem lenne rossz ha többet keresnénk,de én azt gondolom a mai világban örülhetünk a 70-80ezres fizetésünknek.Nekem a szeretet és a boldogság mindennél többet jelent.:-)

22/L

2011. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

1. Rossz kategória.

2. Ha ilyen hímsoviniszta vagy, a kutya se fog összejönni veled. Előbb változtass a hozzáállásodon, aztán gondolkodj párkapcsolaton.

Ez a baj a pénzesekkel, azt hiszitek mindenki csak azért akar veletek lenni.

2011. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

14:20

Szerintem pont hogy a nincs pénze a kérdezőnek azért elszomorító a számára hogy azt gondolja a nők csak arra mennek kvázi neki nincs nője:-)

2011. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet találni. Én is ebbe a kategóriába tartozom.

Ha látszik Rajtad, hogy sokat költesz Magadra (pl. márkás ruhák, sokat érő autó, stb), akkor azok fognak első sorban szemet vetni Rád, akiknek fontos a pénz. Egyik ismerősöm ezt a "baját" úgy oldotta meg, hogy direkt nem öltözött ki annyira, ha csajozni ment. Így nem mentek oda hozzá udvaroltatni a pénzéhes nők. Miután rájött, hogy ez a taktikája bejött, és használta, rá kb 1 évre összejött a feleségével:)

2011. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Bőven vannak ilyen nők, ne erre fogjátok már, ha nem működik a kapcsolatotok!


Mi is kérdezhetnénk: vannak még hűséges férfiak?

2011. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Engem sem erdekel(t) a pasim penze soha, sot! engem a penz nem boldogit, nekem annyi penzem megvan ahoz hogy egy normalis eletet eljek. Nem is szerettem soha ha megyunk valahova s a pasik kelljen nekem valamit megvegyen, ez nem az en stilusom. Ha van penzem megveszem, ha nincs akkor nem engedem a pasimat sem hogy megvegye, mert netalan egyszer osszeveszunk majd es nem akarom visszahallani tole hogy o mennyi penzt elkoltott velem. En az ilyet nem szeretem. A pasikat lelkukert es a gondolkozasukert szeretem s nem a penzukert.

23/L

2011. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!