Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelemnek, a "szívdobogásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemnek, a "szívdobogásnak" a kezdetektől meg kell lennie vagy kialakulhat később is?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: elkezdtem járni egy nagyon aranyos, helyes, intelligens sráccal. Jól érzem magam vele, de úgy érzem, az ő érzései erősebbek, mint az enyém. Tetszik, és tényleg a tenyerén hordoz, de mégis úgy érzem, nincs még meg az az érzés, h "kiugrik a szívem a helyéről", pedig annyira nagyon szeretném.

2014. jún. 19. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy voltam és nem alakult ki sajnos. Általában azt mondják, 2-3 hét max. 1 hónap után érezned kell, hogy vele akarsz lenni.

Csak sajnos ha nem így van az esetek nagy részében nem érti meg a másik, legyen az férfi vagy nő. Már meg tudod magadban fogalmazni hogy érzel iránta és minél hamarabb tudatnod kell vele. Ha azt mondja türelmes, akkor adj még egy esélyt magadnak.

2014. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Igyál sok feketekávét.
2014. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha mindennap látjátok egymást,akkor nagyon nehéz ez.Ha van 1-2 nap,mikor nem látod és újra látod,hidd el örülni fogsz:)
2014. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as jól írja, de annyit változtatnék (én legalábbis), hogy ha nem látod 1-2 napig kiderül, hogy akarod-e még, hogy hiányzik-e vagy sem.
2014. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 WheneverYouWant ***** válasza:
Ha ennyire tetszik ahogy leírtad meg jól érzed magad vele akkor van rá lehetőség hogy kialakuljon később
2014. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy voltam, és nagyon nem szerettem magamat hogy nem tudom őt szeretni, egy ideig próbáltam, hogy így is menjen a kapcsolat, de pár hónap után már nem bírtam "színészkedni"... Inkább hamar szállj ki és akkor kevésbé lesz rossz :/
2014. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tudod a tuti receptet értesíts!
2015. jan. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nemrég vége lett, többszöri nekifutás után.. nagyon fontos volt nekem, és nagyon akartam, de ami nem szerelem már a legelején, majdnem biztos, hogy később sem lesz az tapasztalataim szerint..
2015. jan. 7. 13:28
 9/10 anonim ***** válasza:
mondjuk én pasi vagyok de volt hogy egy év után alalult ki
2015. jan. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először én is annyit éreztem, hogy nagyon tetszik, meg jó vele, aztán ez ennyi maradt néhány hétig. Mikor összejöttünk, akkor kezdtek pont erősödni az érzések:))

Még lehet, hogy kialakul nálatok, simán, sztem is jó ötlet a hiánypróba.

Sok boldogságot am:)

2015. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!