Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jártam egy lánnyal, de szakito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártam egy lánnyal, de szakitottunk, viszont osztálytársam, szóval napi szinten fogom látni. Hogy lehet az ilyen helyzetet kezelni?

Figyelt kérdés

Barátok voltunk, barátságból szerelem lett, kapcsolat, majd végül szakítás. Nem épp kellemes viszonyban váltunk el.

Viszont osztálytársam, így naponta fogom látni őt majd.


Mit lehet tenni? Nem kérek ilyen hozzászólásokat, hogy házi nyúlra nem lövünk, tudni kellett volna, meg hány éves vagyok kérdéseket se.


Hogy lehet az ilyen helyzetet kezelni? Anno barátok voltunk, most egy szót se váltunk, levagyok sz*rva a részéről.


Mit kell tenni, hogy nekem jobb legyen, illetve őt zavarjam? Értem itt azalatt, hogy ha van ilyen, zavarja a jelenlétem , a boldogságom, vagy valami ilyen csajos lelki dolog. Nem zavarni akarom igazából, hanem azt, hogy ne legyek lesz*rva, pontosabban.



2014. jún. 20. 10:40
 1/10 anonim válasza:
Ha nem túl indiszkrét kérdés, de miért szakítottatok?
2014. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen vagy leszarva, csak azt mutatja, ez 99%! Ezt neked is meg kell oldani, hogy ne legyen kínos a dolog.Ne kerüld! ÉS beszélj vele, keresd. Biztos hiányzol neki és sokat gondol rád. Az mindegy hogy váltatok el. Attól nem lehetsz számára közömbös ilyen rövid idő alatt,hidd el.Meg amúgy is! Neki is biztos nagyon nehéz úgy tenni mintha jól lenne és nem zavarná hogy te éppen boldog vagy, vagy leszarod őt. Nem tudom hogy miért, hogy szakítottatok, de legalább most próbálj meg nem gyerek fejjel gondolkodni. De egyébként most a nyár jót fog tenni.
2014. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem lett szerelmes belém.
2014. jún. 20. 11:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak az kínos, amit annak tartasz, szóval csak rajtad áll, hogy mit gondolsz erről a helyzetről, másokat úgy sem fog érdekelni.
2014. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jóban voltunk, nem volt gond, de aztán rájött, hogy nem szeret engem úgy, és aztán elváltak útjaink, nem kellemes módon.


Ő egyáltalán nem keres, én szoktam, ha olyan van olykor.

Nem keres már egyáltalán... innen gondolom, hogy már semennyire nem érdeklem őt.

2014. jún. 20. 11:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az igénytelen, lusta emberek büntetése akik csak a helyben feltálalt lehetöségek közül keresgélnek.
2014. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na ezért vallottam mindig is azt az elvet, hogy osztálytárssal, iskolatárssal, munkatárssal, baráti körből nem kezdek senkivel!


Egyébként meg egyik osztálytársam rögtön összejött egy másik osztálytárssal. Így nem érdekelte... A pasit meg ette a penész. Szegénykém:(


Egyébként meg ismerkedj, randizz! Vele meg ne foglalkozz.

2014. jún. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Oké, van ilyen elv, de ha egyszer valaki megtetszett nekem, nem tudom lekoptatni magamban azzal, hogy munkatárs, osztálytárs vagy akármi.

Attól még ott van, és tetszhet nekem a csajszi, ő attól még az marad, aki, mindegy, hogy most utcán van, vagy egy teremben.

2014. jún. 20. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Vállaltad a kockázatot, pedig tisztában voltál vele. Most oldd meg.
2014. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, vállaltam. Most tanácsra lettem volna kíváncsi, e helyzetet, hogy lehet megoldani.
2014. jún. 20. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!