Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottunk, kudarcként élem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, kudarcként élem meg. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nem tudom feldolgozni, hogy akit kinéztem, és összejöttem vele, nem tudtam kapcsolatban maradni vele, és valamiért kudarcként élem meg, talán még az önbecsülésemnek se tesz jót.


Nem tudok belenyugodni az eredménybe. Nem olyan lány volt, akit úgy szúrtam ki, mintha trófea lenne, tényleg tetszett, és megakartam nagyon őt ismerni.


Hogy legyek túl rajta, hogy ne legyen ilyen érzésem?



2014. jún. 12. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Foglald el magad.
2014. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez igen, egy általános válasz, de azért nem ilyen egyszerű.
2014. jún. 12. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen komolyan mondtam, és de, igenis ilyen egyszerű. Mikor én pofáraestem, nő létemre is belevetettem magam abba, ami érdekel, és a sok feladat és az idő enyhített a dolgon, míg egyszercsak azt vetem észre, hogy jól érzem magam. Javaslom neked is. Foglalkozz azzal, ami nagyon érdekel, tűzz ki magadnak célt.

Persze nőzhetsz is, személyfüggő, mi segít.

2014. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy próbálj meg vele újra együtt lenni vagy keress valaki mást. Jobbat sajnos nem tudok :(
2014. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos csak az idő az, ami segít. Nekem is volt hogy fiúk otthagytak és legalább 2-3 hónap keleltt mire jobban lettem.

A sport segít szerintem, akár a box, akár a futás. Ami levezeti a feszültséget, teljesen kifáraszt és csak azt érzed, hogy elfáradtál.

Vagy pedig, ha konfliktus volt köztetek, veszekedés nem megcsalás miatt, akkor próbáljátok megbeszélni, mert a konfliktusok szerintema zért vannak, hogy megoldjuk őket.

L/20

2014. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!