Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti úgy álltok, létesítetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti úgy álltok, létesítetek párkapcsolatot, hogy közömbös a partner, és majd megszeretitek, vagy már szerelmesek, esetleg nagyon szeretitek a másikat?

Figyelt kérdés

Szóval összejöttök valakivel úgy, hogy közömbös nektek, vagy azért kell a vonzalom a másik iránt?


Én a vonzalmas verzióra voksolok, de sokat látom, mintha ez lenne a normális, hogy emberek úgy járnak, jönnek egymással, hogy köztük nincs meg a szeretet.



2014. jún. 20. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor jövök össze a férfival, ha már beleszerettem. NYilván nem vakrandikon ismerem meg őket, hanem közös munkahely, közös társaság, stb...
2014. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Na, pont ezért szeretek szexkapcsolattal indítani. És ha minden jó lehet upgradelni párkapcsolattá :)

Csak sok konzervatív buta csaj a hercegről álmodozik fehér lovon, és nem fér bele a kis buksi fejecskéjükbe hogy az csak egy mese. Az érzelmek kialakulnak, és amíg nem alakultak ki, addig valami más érdek tarthatja csak össze a feleket.

2014. jún. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindenképp kell a vonzalom, számomra közömbös emberrel nem jönnék össze
2014. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos, hogy azonnal vonzódjak hozzá, mert amíg nem tudok róla semmit, addig nem is tudok vonzódni. Biztos fura, de én így működök. Nem a külső alapján döntök.
2014. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es, akkor neked eddig csak érdek kapcsolataid voltak? Volt már olyan értelmes nő, aki ebbe bele ment? Volt már valaha az életben is normális kapcsolatod?
2014. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Soha nem jönnék össze olyannal, aki közömbös. Az csak önámítás.


A mostani kapcsolatom például szexkapcsolatból nőtte ki magát. Pedig nem a második válaszoló vagyok :D Tény, hogy egy hatalmas félreértés volt részemről, nem nagyon ismertem, csak azt láttam, hogy nagyon jó pasi, de biztos buta és felszínes is. Viszont szexi, nekem meg nincs barátom. Aztán szex után egyre többet beszélgettünk, idővel pedig nem is szexelni jártunk össze, hanem már randikat szerveztünk. Mire kimondtuk, hogy igen, mi bizony járunk, már olyan szerelmes voltam, mint egy kamasz :) De ő is :D

2014. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!