Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Manapság elképzelhető, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság elképzelhető, hogy az első szerelem az utolsó is?

Figyelt kérdés
1 éve, hogy együtt vagyunk a barátommal. Én 19 éves vagyok ő pedig 21. Régen egy házasság úgy volt, hogy az első szereleme volt az utolsó is az ember életében, sírig tartó szerelem. Én azt érzem, hogy a barátommal tudnám elképzelni ezt, ő az akivel azt érzem letudnám élni az életem. Mind kettőnknek a másik volt az első igazi szerelme. Szerintetek mennyi illetve van-e rá esély, hogy ilyen fiatalon elkezdődő kapcsolat a sírig kitart?

2014. jún. 23. 00:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne félj, a szerelem elmúlik majd.
2014. jún. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Esély mindig van rá, csupán nehéz betartani. Sajnos idővel gyengülnek az érzelmek.
2014. jún. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2014. jún. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ilyeneken ne gondolkodj, mert ha vmi történik, csalodsz veletlen. Akkor erzelmileg mindent felraktal egy lapra h vele elted volna le az eleted es elveszitetted... Na de a lerdesre valaszolva, elvileg es gyakorlatilag isclehetseges. Az eselye kb. h 3-asod lesz a lotton, szval nem is nagy es nem is kicsi.. de ritka! :)
2014. jún. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tudod hogy volt régen? Leszarták, hogy szerelmesek-e egymásba, összeadták, és kész.
2014. jún. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nézd, elképzelhető, de nem valószínű. rengeteg pár esete bizonyítja, hogy a nagy szerelem előbb-utóbb elmúlik. másrészről még nagyon fiatalok vagytok, mindkettőtök személyisége fejlődik még (remélhetőleg), és nem biztos korántsem, hogy egy irányba, azaz, hogy ugyanúgy a másik fog még tetszeni x év múlva is.

munka, eltérő elképzelések, bármi közbejöhet még, ami próbára teszi a kapcsolatotokat.

korodbeli vagyok, és én is ugyanígy éreztem. sajnos még mindig ebben reménykedem én is, amit te írsz, de racionálisan nézve, és úgy az egészet jó komótosan végigrágva, minden tanácsot meghallgatva és a témában csomót olvasva azt mondom, ha egy átlagos pár vagytok (és ez nem lenézés), akkor elkerülhetetlen, hogy legalább szünetet tartsatok, vagyis egy időre szétmenjetek.

hogy a sírig kitart-e, az nagyon valószínűtlen.

de ez az egyéneken múlik.

és ha valamit megtanultam ebből: NE foglalkozzatok ezzel a kérdéssel. :) de komolyan. legyen, aminek lennie kell, akkor, amikor. az is lehet, hogy soha nem akartok mással lenni,csak egymással. :) soha ne nézzetek túlságosan a jövőbe, és a jelent élvezzétek. ez a legjobb, amit tehettek. :)

2014. jún. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Régen tisztelték egymást annyira az emberek, hogy nem csalták meg a másikat. Régen volt tartás az emberekben és a problémákat megbeszélték nem pedig átsiklottak felette majd amikor már nagy volt a gond akkor egyből válás.
2014. jún. 23. 00:49
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen csak én most nem mentem tovább tanulni, ő meg már dolgozik. Egyre többet beszéljük, hogy egy hónap múlva kimegyünk külföldre és elkezdünk gyűjteni a közös jövőre.
2014. jún. 23. 00:52
 9/16 anonim ***** válasza:
Éltél te régen?! Én sem éltem, de a források azt mutatják, hogy akkor sem volt jobb a helyzet, sőt! Gyakori volt az elrendezett házasság, érdekből adták össze a családok a fiatalokat. És igenis voltak félrelépések, a válások pedig azért nem voltak mindennaposak, mert nem volt szokás! Inkább tűrtek, mintsem megszégyenüljenek az egész falu népe előtt.
2014. jún. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Régen is simán megcsalták egymást, csak kicsit jobban figyeltek, hogy ne derüljön ki, mert nagyon rossz szemel nézték a válást.
2014. jún. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!