Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém vagy csak én nem értem?

Figyelt kérdés

Van egy lany, aki ugynez ki kintha szerelmes lenne belem, minden nap ramir, neha elmegyunk helyekre, olelget, karon fog mikor az utcan megyunk, es minig odabujik hozzam. Ez igy elegendo is lenne.. Viszont a szavaival valahogy mind tavol tart pl. nemtudom miert viselkedsz ugy mintha a pasim lennel. Vagy pedig 'neked miert nincs baratnod? Minden csaj megkapjatal, kivetel engem' .. Veletlenul szajon puszilt es aztmondta, 'juj remelem senki sem latta, valora valt az almod?'

Meg neha mikor vele vagyok, van mikor van ilyen hirtelen hangulat valtozasa, es megkerdezi, hogy miert kovetem.. Mikozben o keresett fel.

Nemtudom eldontni mivan....


Lehet, hogy csak kihasznalna? de akkor miert kepes ramszanni az egesz napjat, vagy hetvegejet.. Meg mikor fent van fb on , csak velem beszelget... Nincsen annyira sok baratja , hogy el legyen szalva az agya, kb egy baratnoje van es kesz.. Neki mind ilyen 1 hetes baratai vannak, mert gondolom ahogy rajonnek erre a hangulat ingadozasaira.. otthagyjak.


Az utobbi 2 napban kicsit megelegeltem a dolgot.. en mindig kedves vagyok vele. Van, hogy meghivom valamire meg ilyesmi, amit nagyon nehezen visel el mert ugy erzni, hogy nem erdemli meg.. de az utobbi napban megkerdezte, hogy nemakarsz meghivni egy fagyira?? nah ez nekem kicsit betett... elegge lekezelo voltam vele az elmult 2 napban, es most o is kicsit vissza lepett. Azert csinaltam, hogy ne nezzen azert hulyenek, most mit csinaljak?

Kapjam le? vagy beszelgessek el vele? még csak 16 eves..



2014. jún. 23. 10:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah, es termeszetesen nagyon szerelmes vagyok belé :)
2014. jún. 23. 10:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Kicsit még várnék a csajozással a helyedben:) 1-2 évet
2014. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt mire érted? 19 eves vagyok, a lany 16..
2014. jún. 23. 10:12
 4/9 anonim válasza:

Ismerős.:DD

Szoval,szerintem az van h,valamilyen szinten szeret,tudna szeretni..

De mivel te túl kedves és elnéző vagy vele,ezért,ő megengedi magának ezt a stílust,lehet nemis direkt,szimplám ilyen a természete,ezért ha bunkóznál vele,vagy leszarod,csak elvítenéd.

Az ölelgatés,stb..írtad h alig van valaki vele,hát szeretet hiánya van.

Te foglalkozol vele a 'legtöbbet' ezért te álsz hozzá a legközelebb,és mivel fiú vagy..

2014. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

koszi a valaszod (irtam privit) :)

Amugy nagyon szep a lany, es altalaban nagyon baratsagos, viszont ezaltal a fiuk 10 perc utan meg akarjak dugni, ilyenkor szokott sirva futni hozzam, mert en nem ilyen vagyok...

2014. jún. 23. 10:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő s szerelmes beléd csak egy kicsit futcsa a természete. Nekem is van ilyen ismerősöm. Szerintem így mutatja ki hogy szerelmes beléd. Kisebb gyerekeknél is van ilyen hogy a kisfiú mindig piszkálja azt a lányt aki tetszik neki.
2014. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez tőled függ, hogy mit csinálsz ha vagy olyan akkor kapd le majd eldől, hogy mi lesz...viszont ha meg érzelmesebb típus vagy akkor beszéld meg vele, hogy ez nem pálya így és mondja meg mi legyen :)
2014. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

azota volt egy veszekedes szerusegunk, mert rakerdeztem, hogy mi baja van, azert kerul mert bunkoztam? es vegul oda terelodott a tema, hogy rakerdezett, hogy szeretnem, hogy fontos legyek a szamara? adtam neki valami diplomatikus valaszt a vegen, addig basztattott, meg kimondtam, hogy igen. es hozzatettem, hogy o elegge fontos a szamomra. azota nagyon nyomul.. mostmar csak egy jo pillanat kell ahol le tudom kapni.

Mintha o abban ketelkedne, hogy en szeretem e egyaltalan.. remelem mosmar leesett neki.

2014. jún. 25. 15:21
 9/9 anonim ***** válasza:
hát akkor sok sikert hozzá!!:)
2014. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!