Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízhatok benne?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok a barátom pedig 17 . a szüleim szerintem ne éljem bele magam a dologba mert a srácról köztudott hogy nem 2-3 lánnyal járt eddig . a baj csak az hogy teljesen beleszerettem és félek hogy egyszer csak azzal áll elő hogy talált egy idősebbet aki szebb , jobb több mindent tud nyújtani mint én . ő persze állítja hogy szeret meg hasonlók , higgyem el ezt neki ? vagy fogadjam meg a szüleim tanácsát és ne éljem bele magam ? :)

2014. jún. 23. 14:14
 1/7 anonim válasza:

Szerintem a szüleid tanácsát fogadd meg!

Aztán csak sírnál, hogy miért hagyott ott, megd*gott és lelépett...Hagyd a p*csába!

2014. jún. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok ugyan már . nem feküdnék le vele akármennyire oka vagyok érte :/
2014. jún. 23. 14:23
 3/7 A kérdező kommentje:
oda*
2014. jún. 23. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha rendes veled, kimutatja, hogy szeret, és nem érzed azt, hogy csak ágyba akar vinni, akkor szerintem hidd el, hogy azért van veled, mert veled akar lenni. Te ismered, mennyire lehet bízni a szavában, az más kérdés, hogy eddig hány lánnyal járt. Viszont a szüleidnek lehet abban igaza, hogy még ha most szeret is, nem biztos, hogy ez a kapcsolat hosszú távon megmarad, főleg mivel a te korodat tekintve azért elég nagy az a három év korkülönbség.
2014. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat :/ csak mint leírtam a baj az hogy szeretem
2014. jún. 23. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy fojtsd el valahogy , vagy probálj benne megbizni teljes mertekben !

Bennunk Fiukban meg lehet bízni ! :DD

2014. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szüleid remélhetőleg jól ismernek téged (gondolom jó szülők), és nagyobb rálátásuk van a dolgokra, mert sok mindenen keresztül mentek, tapasztaltabbak, mint te. Persze nekik sincs mindig igazuk, de azért jobb, ha hallgatsz rájuk. Én mennyi fájdalmat megúsztam volna, ha az elejétől kezdve hallgatok rájuk, pedig velem sose törődtek annyit, mint amennyit normális szülő szokott.

Oké, szereted, de ennyi idősen még bárkit képes lennél így szeretni, ilyenkor az ember nem arra gondol, hogy tudna-e vele családot alapítani, hanem arra hogy de helyes, de magas, de érett, de jók a cuccai stb.

Az az érzésem hogy te egy okos lány vagy, nem egy filléres kis szűzk()rva, szóval figyelj szépen oda a srácra, és ha valami nem tetszik, akkor szólj rá. Lehet ebből komoly kapcsolat is később, ha jól kijöttök egymással. De ha viszont nem jó hozzád, elhagyod. Sírni fogsz pár éjszakát, de ezen mindenki túlesik. Nem egy eget rengető nagy dolog.

2014. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!