Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a páromat. Lebuktam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat. Lebuktam megtudott mindent. Ki van akadva természetesen. De még szóba áll velem. Van esély hogy megbocsájtson? (én a helyében nem is állnék szóba magammal)

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 22:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

talán

nem ismerem

de nem lesz egyszerű visszaszerezni a bizalmát,szeretetét


küzdj!

2014. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Feri, sok lesz a pia. :)


Amúgy igen van rá esélyed, de nem lesz könnyű.

2014. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem mentség,de van ok-okozati összefüggés minden mögött. Mi vitt rá hogy megcsald? Csak a farkad irányított,vagy otthon is volt némi probléma?
2014. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Küzdök.

Még csak smsben "beszélgetünk" de én is úgy gondolom ha nem akarna megbocsájtani akkor nem válaszolna az sms-eimre...

Bár sokszor az a válasz hogy: ne hazudj nem én hiányzok neked hanem a kurv*d!!!(vagy valami ilyesmi....)

2014. jún. 21. 22:55
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek a melegek. Főleg, hogy troll vagy.
2014. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Otthon nem volt probléma.

De nekem kellett az idegen punci...

Tudom egy barom vagyok! :-(

2014. jún. 21. 22:56
 7/18 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell belemenni 25 alatt egy hosszútávú kapcsolatba.
2014. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Skorpió87 ***** válasza:
Ha szóba áll még Veled, akkor valószínű, hogy megbocsájt. Meg még mindig szeret. De kérdés, hogy Te mit érzel? Szereted-e még (valahol)? Tisztázd magadban, hogy miért csaltad meg, mi hiányzott a kapcsolatból és beszéljétek meg időben. Sok sikert! (Sajnálatból és megszokásból ne kezdj újra kapcsolatot).
2014. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Istvan159 ***** válasza:
hát szurkolok,de nem volt egyáltalán szép dolog miért csaltad meg ha szereted? tényleg egy barom vagy :)
2014. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

33 vagyok ő egy picit idősebb.

Azért szeretnék vele kibékülni mert szeretem.

Nem tudom mi vitt rá hogy megcsaljam.

A szex jó vele!

Popó is mehet tudja a mélytorkot is és bármikor megkívántam szeretkeztünk.

Nem tudom miért csaltam meg....

2014. jún. 21. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!