Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kell ilyenkor egy kis bosszú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell ilyenkor egy kis bosszú, h felnyissam a szemét?

Figyelt kérdés
A barátom mostanság alig keres engem. Egész nap otthon van (jelenleg nem dolgozik, mert műtötték), nincs semmi dolga és még sem ír egész nap (mikor dolgozott akkor többet beszéltünk nap közben, pedig elég elfoglalt olyankor) Ha én nem írok akkor ő sem...úgy gondoltam h megvárom, h írjon és picit megijesztem egy "bocsi, most én nem érek rá" szöveggel... Szerintetek? Vagy hagyjam a francba?
2014. jún. 19. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
persze paráztatsd be a köcsögöt!
2014. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet ez is, vagy megbeszéled vele.
2014. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Úgy gondoltam, h először egy kicsi beijesztés aztán a megbeszélés :)
2014. jún. 19. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Elég gyerekes....ha 15 évesek szintjén vagytok tedd meg nyugodtan.,

De ha idősebbek és értelmesebbek szintjén vagytok akkor mond ezt el neki.

2014. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok, azt hiszem én is így csinálnám.:)
2014. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mondjuk... nincs jól??
2014. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Jól van, semmi baja :) járkál fel alá, amolyan rutinműtétje volt.
2014. jún. 19. 16:40
 8/9 WheneverYouWant ***** válasza:

A figyelem egy olyan dolog amit nem lehet kikövetelni... és nem jó követelés útján sem megszerezni... Egyáltalán semmi értelme duzzogni miatta vagy veszekedni érte...

Legyél okos.. találj ki ürügyeket amiért fel kell hogy hívjon. Mond hogy meg kell csinálnod valamit délután de tuti hogy el fogod felejteni hívjon már fel ha nem felejti el és akkor neked is eszedben lesz... mondjuk hogy vegyél valami kaját a boltban amit szeret vagy ahhoz valami alapanyagot...ilyen kis trükköket kell hogy alkalmazz amíg igényed van rá hogy hívjon...

2014. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Nem rossz taktika,de szerintem ezzel is úgy mondd kikövetelem, h felhívjon nem? :) Sőt, akkor ennyi erővel inkább elmondom neki, h mi az ami nem tetszik :)
2014. jún. 19. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!