Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagy szemétség lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy szemétség lenne tőlem?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve párkapcsolatban élek, nagyon régóta bele voltam esve a fiúba, de 1,5 év dumálás meg miegymás után jöttünk össze. Úgy érzem ő az igazi, vele képzelem el a jövőmet, nagyon szeretem! És egyben nagyon félek, hogy mi lesz ha egyszer szakítani akar majd. Arra gondoltam, hogy ezt elkerüljem, hogy amég ilyen jól megvagyunk "véletlenül" teherbe esek tőle, nem szedem tovább a fogamzásgátlókat, és akkor lesz egy babánk. Szerintetek csináljam vagy ne? Azt szeretném ha örökké az enyém lenne, nem tudnék nélküle élni! 20lány.

2014. jún. 24. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
az lenne nagy szemétség,ha nem mennél el egy pszichológushoz....
2014. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

hatalmas kamu kérdés!

vagy tényleg ennyire nagyon hülye a kérdező!

2014. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Két gyerekkel is ott hagyna ha nagyon akarna.
2014. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
igen, ez az lenne.
2014. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De emígy gondolkozz már...elrontanád egy ember életét?????!

Ha jól megvagytok,meg miegymás,akkor egy idő múlva biztosan tervezitek majd a családalapítást,de,hogy te elintézed,hogy biztosan együtt maradjatok....attól,hogy lesz egy gyereketek,még nem biztos,hogy örökre együtt maradtok,sőt,lehet ezzel cseszed el a gyereked életét,mert önzőségből szülted.

Nem akarlak megbántani,csak egy picit gondolj bele jobban...meg 20 évesen,ha nincs normális munkátok,akkor egy kicsit nehéz egy gyereket eltartani

2014. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez nem egy normális felfogás.. :D Én is nagyon nagyon szeretem a barátom úgy ahogy te , nem tudnám elképzelni nélküle a jövőmet, de gondolj bele húsz évesen egy baba ... Nem hiszem hogy készen állnál rá sem anyagilag sem lelkileg... és még millió érvet tudnék mondani. Ha szeret veled marad inkább a párkapcsolatodba fektess energiát ,hogy jól működjön , ne egy babába , azzal ráérsz később is.
2014. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Ha megteszed, sok sikert az egyedülálló anyasághoz!

Most komolyan, 20 évesen nincs más célod, mint hogy megfogj valakit egy ilyen átveréssel?

2014. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

El kell keserítselek kislány.....először is szánalmas vagy ha így próbálod manipulálni a barátod és azt hiszed hogy majd egy gyerekkel magadhoz láncolod. Másodszor ha akar, úgy is elhagy akármennyi gyereket is szülsz neki, hidd el.

Én a helyedbe csak szeretném, ennyi pont elég. Ha egyszer menni akar, menni is fog :)

2014. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel inkább elijesztenéd a srácot, nem megtartanád.

Ilyen idős korban nem sok mindenki szeretne felelősséget vállalni, valószínűleg inkább lelépne, minthogy gyereket neveljen 20 évesen.

De ha mégsem megy el, mindhármótok életét tönkreteszed.

A párodét azért, mert átvered, hazudsz neki és belekényszerítenéd egy nem kívánatos apaságba.

A gyerekét, mert csak egy eszköznek kéne neked, szörnyű gyerekkora lenned.

A tiéd, mert az egyedülálló anyák élete elég szar. Normális pasit nem nagyon találnál.


Úgyhogy inkább ásd el magad, mert egy szemét, hazudós kis r**banc vagy, aki emberek életét akarja megkeseríteni.

2014. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha másért nem is, de ezért biztos elvernélek.
2014. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!