Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiába rendes és kedves a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába rendes és kedves a srác, nem vonz a külseje, emiatt nem akarok vele kezdeni. Ez mitől lenne felszínesség és szemétség?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem az.

De a hisztis fiúkat most nagyon magadra haragítottad ám. Mindjárt jönnek az utálokozó kommentek. :D

2014. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
miért erre ki mondta ezt ? egyáltalán nem az joga van másnak dönteni az a felszinesség amikor a belső tulajdonságokra rászari az ember nyilván igaz hogy egy jó külsejü bunkó paraszt is bár sok férfi társam most meglepem de egyáltalán nem fog sok normális csajt találni hosszútávura meg kb egyet se..
2014. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem az!
2014. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Akkor biztos pénze sincs.
2014. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem is kb. így szoktak lenni a lányok/nők.Én nem utálkozom emiatt,csak ha tudnád mennyire szar érzés,mikor senkinek se tetszel,bárkinél próbálkozol visszautasít,és mások meg boldogak,sokkal csúnyábbaknak és butábbaknak összejön teljesen könnyen kapcsolat,Te meg ott vagy értelmes,kedves,normális srácként és semmi nem jön össze...

Nyugi,én már lassan kezdek beletörődni,hogy egyedül maradok...

22/F

2014. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A skizofrén ***** válasza:
100%
Csak tudasd vele egyértelműen, ne húzd az agyát.
2014. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Jól keres. De ez mellékes, én is el tudom magam tartani.

Ne add fel 5-ös. Nem vonzódhat az ember mindenkihez. Előbb-utóbb találsz olyat aki igenis hozzád való. :) Én is így vagyok vele. Rossz ha az ember egyszerűen nem talál olyat, akihez vonzódni tud. De egy langyos víz kapcsloat senkinek sem jó, és nem is vágyok rá. Szerintem ebben egyetértünk. :)

2014. ápr. 12. 19:59
 8/14 kolosszus22 ***** válasza:

Semmi felszínesség nincs ebben, a külső vonzalomnak is meg kell lennie, különben megette a fene az egészet, mert a szex már nem olyan lesz, aztán bukik az egész.

27F

2014. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem az.Mindenkinél van egy mérce,ami alapján dönt,és mindenkinél döntő tényező a vonzalom.Ha ez nincs meg,akkor nincs értelme erőltetni.Ebben teljesen igazad van,hiszen ez így működik.
2014. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lányok által rondának tartott srác vagyok és azzal semmi baj, ha nem akarsz vele járni, csak nem mindegy milyen stílusban utasítod vissza. Például engem pont ma utasított el egy lány képcsere után, de olyan szemét módon kicsúfolt, veszekedést szított és még neki állt feljebb, hogy rámertem írni én a ronda kis senki. Szóval, ha emberként bánsz a csúnya fiúkkal is és megadod a tisztelet, akkor nincs ezzel semmi baj.
2014. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!