Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg szemétség lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szemétség lenne "kihasználni" ilyen szituban a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés

már írtam ki erről egy kérdést, ahol elég érdekes válaszok érkeztek.


dióhéjban a szitu: volt egy barátnőm, akit nagyon szerettem, mindent megadtam neki, amit csak tudtam. mikor együtt voltunk, szenvedtem egy olyan "balesetet" ami során majdnem meghaltam. kómába estem, összetörtem magam, egy ideig még járni sem bírtam. alig engedtek ki a kórházból, a barátnőm már szexelni akart, pedig én még a mosdóba sem bírtam kimenni segítség nélkül... közben az elmém is szanaszét volt. :S szóval nem tudtam szexelni.. kértem, hogy legyen türelmes de nem volt, erőltette és sírt nagyon sokat hogy oda a nőisége. végül annak érdekében hogy érezze, hogy nő, megcsalt egy haverommal (csak csókkal, a szexet az utolsó pillanatban hárította)...

nekem teljesen összetörte a szívem, ezért szakítottam vele. mindez 2 hónap alatt zajlott le szóval nem arról van szó hogy lerokkantam örökre vagy épp nagyon sok időre, már azóta tökéletesen rendben vagyok testileg és a szex is megy.


azóta is jön utánam h szerelmes belém, és legyen vele, neki még az is elég ha szexelünk csak legyen már vmi.

én összejönni soha nem tudnék már vele mert egy cafkának tartom és úgy gondolom h önző és sosem szeretett, viszont szívesen szexelgetnék vele ameddig lehet.


szerintetek gerinctelen dolog lenne? természetesen megmondanám neki h sosem jövünk már össze, tisztáznám a szitut...


20/f



2014. jún. 4. 21:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én nem tudnálak elítélni ezért...

és mivel egyikőtök sem szerelmes a másikba... miért ne?

(mert a lány sem az, a leírásod alapján... legalábbis nekem ez alapján tényleg úgy tűnik)

ha megmondod neki, mire számíthat és mire nem, akkor meg főleg. de fentiekből, sztem nem lesz kifogása az ellen, h nincs szerelem, úgymond.

2014. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. én igazából szóba se állnék vele, undorodnék tőle nem csak mint embertől hanem testileg is.
2014. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Költőnő? ***** válasza:

megdobnak kővel....

azt tedd, ami a szíved legmélyén jó és nem árt neked és nem fog a későbbiekben sem.

Am asszem emlékszem a kérdésre és bár nem vagyok bosszú párti, ez esetben teljesen megértelek.

2014. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Magaddal lenne szemétség, nem vele. Ez annyira gáz amit a volt barátnőd csinált, hogy szerintem ne alázd meg magad vele... Annnyi lány van, és itt a nyár! Szedj fel olyat aki belül is izgalmasabb egy szánalom csajnál.
2014. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

hát... az bonyolítja a dolgokat, hogy szerelmes vagyok egy olyan nőbe akit nem kaphatok meg... így inkább most a szexre vagyok nyitott ameddig Őt próbálom felejteni. viszont már többször volt bonyodalom abból ha lefeküdtem kapcsolat nélkül csajjal, megbántottam őket, pedig sosem akartam. szóval most egy olyan csajra van szükségem, akit vagy nem bántok meg, vagy nem érdekel engem ha megbántom. valamint az is előny ha állandó szexpartneremmé válhatna.

ezért lenne jó a volt barátnőm, mert gyönyörű, nem félek megbántani, nem érdekel a lelkivilága, viszont állandó partnerem lenne.

2014. jún. 4. 22:40
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért nem kaphatod meg azt a másik Nőt?én a helyedben inkább arra a témára "feküdnék rá".ne pazarold az időd ezzel a másikkal,mert az lesz a vége,h egy örök se veled se nélküled mókuskerékbe kavarodsz bele,és elriasztod a normális lányokat ezzel.plusz én nem tudom te hogy vagy vele,de én tuti undorodnék ezután a páromtól,hogy így bánt velem.(és itt nem feltétlen a csókra gondolok,hanem arra,mennyire tapintatlan,és türelmetlen volt)
2014. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

azért nem kaphatom meg, meg van párja...


az az érdekes, hogy egy durva szexbe bele tudnám fojtani az iránta érzett dühöm és sérelmem. :DDD

2014. jún. 5. 00:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát azért börtönbe sem érdemes kerülni miatta..:D viszont én a helyedben akkor lezárnám mindkét lányt,és keresnék egy harmadikat,akivel minden klappol.szerintem,amit ennyire kell erőltetni,azzal nem is érdemes foglalkozni.Nem jobb,ha minden simán megy? :)
2014. jún. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
érdekes...a pasiknak tényleg csak a külső számít.
2014. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Költőnő? ***** válasza:
sztem rohadtul nem ez jött le ebből
2014. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!