Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az ellentétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ellentétek vonzzák egymást hosszútávon?

Figyelt kérdés

pörgős , viháncolós lány és csendes , nyugott fiú?

tapasztalatok?hosszútávon szerintetek egy ilyen páros jó lehet?



2014. jún. 24. 16:18
 1/9 anonim válasza:
50%
hát én nem vettem eddig észre,hogy a szép,csinos,népszerű csajok ronda nyomikkal járnának...
2014. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
személyiségfüggő. van akit ebbe sorolnak, de nem bírja elviselni ha másmilyen párja van, valaki meg kifejezetten élvezi. ennyi.
2014. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem. hisz a csaj menne ide-oda pl még a másik otthonülős. szerinted nem unná meg hogy sosem megy el vele sehova? na ugye...
2014. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2014. jún. 24. 16:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez elég összetett dolog. Lenniük kell közös pontoknak, hogy megértsük egymást, de ha olyan ellentéteink vannak, amikben kiegészítjük, nem pedig gátoljuk egymást, akkor az is jó.


Az én tapasztalatom az, hogy akikkel túl egyformák voltunk, hamar unalomba fulladt a kapcsolatunk, akivel meg túl ellentétesek, azzal meg szinte elmentünk egymás mellett.

2014. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hosszu'távon semmi esély rá. Ha nincs közös témátok megunjátok egymást. Ha viszont egyéjszakás kalandot akarsz, akkor igen is vonzzák egymást az ellentétek, mert ami u'j, az mindig csábító és ki kell próbálni (ez is csak egy bizonyos határon belül).
2014. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, nálunk ugyanaz a felállás, mint a kérdésben szereplő példa, csak fordítva. Mi nagyon jó páros vagyunk, 6 év együttélés után is. De nekünk nagyon sok közös pontunk is van és az érzelmi igényeink is hasonlóak.
2014. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A személyiségüktől függ, nem a mentalitástól.


A férjem meg én ilyenek vagyunk, csak fordítva:) én nyugis, könyvmoly, kocka vagyok leginkább, félévente 1x, ha elmegyek ide-oda a legjobb barátommal.


A férjem meg pörgős, kimozdulós:) folyton csavarogna:) Csak ugye már a baráti körében is majdnem mindenki dolgozik, így nincs annyi ideje rá...de amikor megy, hív engem is, mert nélkülem nem szeret menni.


2-3 havonta lógunk velük. Amúgy pihen itthon amikor nem lehet összeegyeztetni a többiek munkájával, mert van akinek beosztása van, van aki meg csak hétköznap dolgozik.


Mivel mindent meg tudunk beszélni, ezért működik. én 28, a férjem 25 éves.

2014. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Volt barátnőm Pszichológus,és sokat tanultun eggyütt a továbbképzésekre,sok érdelességet mondott el..és ez nem igaz! Az ellentétek szinte sose,/nagyon ritkán vonzák eggymást:),az azonosak/ hasonlók vonzák eggymást.Gindolj csak bele:Eggy pörgős lány aki mindig bulizik pörög nem kiszámítható,míg eggy csendes általában aranyos fiú nyugodt,és észnél van,mit kezdenek eggymással,a csaj tul pörög mire a srác észbekap a b.nőkje masik srác ágyában ébred,mig eggy csendes lány a belso dolgokat is ertékeli( csak eggy példa volr):)
2014. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!