Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy jó fej de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy jó fej de nem túl szép srác megkaphat egy nagyon szép lányt?

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
akár
2014. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen
2014. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér"
2014. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkaphat,de a szép lányok sok srácnak tetszenek és ha összejösztök mindig attól folgsz félni,hogy nehogy elhagyjon egy "jobbért" vagy megcsaljon,annak ellenére,hogy a lány hűséges,és téged szeret.
2014. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a lánynál el tudod érni, hogy a ideális választásnak tűnj neki vagy ha már tetszesz neki persze, hogy megkaphatod. Azt azonban nem tudom, hogy 1 éjszakára kellene neked a lány vagy komoly kapcsolatra.
2014. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az tény hogy kell tenned azért hogy elcsábíts egy szép csinos lányt, mert nem fog csak úgy jönni. De sosem lehet tudni, mert megeshet hogy egy szép lány pont a te társaságod fogja keresni mert bír téged, sosem tudhatod mit hoz még az élet.


Én 1 éve már elkönyveltem magamnak hogy sosem lesz szép csinos barátnőm, erre rá 1 hónappal később megismertem egy nagyon kedves csinos lányt, igaz hogy nem volt szerelem első látásra, de egyre többet beszélgettünk, kerestük egymás társaságát aminek a vége az lett hogy egymásba szerettünk és össze is jöttem vele.


Sosem szabad feladni és midig a legváratlanabb időben bukkanhat rád a szerelem.

2014. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
#6-os, teljesen igazad van: nekem egy töri tz. után bukkant fel (az is 1-es lett), viszont úgy érzem, hogy Nála lehet esélyem, ha nem fogom hagyni, hogy elvesszen az esélyem!
2014. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kizárt. Minden nő foglalt.
2014. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges
2014. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!