Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? Van egy barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdező1006 kérdése:

Ez normális? Van egy barátom. Többi a leírásban.

Figyelt kérdés
Van egy barátom, és mivel most nyári szünet van ezért nem látom mindennap (amúgy osztálytársam). Írtam neki, hogy hiányzik meg minden, és akkor írja, hogy hiányozni is fog még kb. 3 hónapig stb...Eddig Skype-on felhívott minden nap, most meg nem keres, nem hív, semmi. És én már érzem, hogy nem szeret! De én viszont nagyon is szeretem! Mindig valami sértő dolgot mondd nekem, és én már komolyan nem értem, hogy mivan. Eddig azt mondta, hogy szeret, most meg az utóbbi időben, tök köcsög lett. A barátai azt mondják, hogy ne törődjek vele, ha valami sértőt mond, meg hogy csak nem mutatja ki az érzelmeit. De kérlek segítsetek mert nem tudom, hogy mit tegyek!!

2014. jún. 24. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Már nem szeret.
2014. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"hiányozni is fog még kb. 3 hónapig"

Nálam eddig tartott volna a kapcsolat.

Szerintem nem is kell magyaráznom, hogy miért.

2014. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
dobd ki mielőtt ő dob ki téged...
2014. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyáron nem találkozik veled? :O

Akk ennek is elmentek otthonról.

2014. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gyémántlány ***** válasza:

Várd meg, amíg ő keres.

Ha nem keres, nem szeret.

Ha keres, szeret, csak valami furcsa agyra támadó vírus azt idézte elő nála, hogy nem ír a barátnőjének, akinek nagyon hiányzik.

2014. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"hiányozni is fog még kb. 3 hónapig" Ő már dobott téged.
2014. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*mondjuk elég ízléstelen módon, megjegyzem.
2014. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!