Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, lanyok. Meseljetek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lanyok. Meseljetek el lecci, hogy nektek milyen volt az elso csok? 15L

Figyelt kérdés
Ugy ertem, hogy egy kis sztoriba mondjatok el :D hogy hol volt , milyen volt, elveztetek-e ... :)

2014. jún. 26. 12:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nekem nem volt olyan jó.14-15 voltam.együtt voltunk már, mindig csak szájrapuszit kaptam, aztán megcsókoltuk egymást
2014. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

13 voltam. Egy buliban voltam, es ott volt a legjobb baratnom uncsija. O akk 16 volt,es hat tancoltunk meg minden, nem tudtam eldonteni h bejon-e vagy sem. De aztan egyre kozlebb jott es megcsokolt, bar nem akartam. xD es bar egyre hatrebb hajoltam , o erosebb volt nalam es magahoz szoritott. Nem mondhatom ,hogy rossz volt, sot jol tudott csokolni, es pirszingje is volt, ami erdekesse tette.

Utana u tettem mintha nem emlekeznek h megcsokolt, nem tudta h o volt az elso csokom, kesobb kb 2 hetig jartunk de annyi.

21/L

2014. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 évesen kaptam az elsőt, a budai várnegyedben egy padon. Az előtte lévő randikon is bepróbálkozott a fiú, de reflexszerűen elhúzódtam, utána már nem mert kísérletezni, csak kövi alkalommal. Akkor ő kapásból bedugta a nyelvét, annyira meglepődtem, hogy a szememet se tudtam közben lehunyni, ezen utólag, évekkel később jót nevettünk. Utána órákon át csókolóztunk, sőt, hónapokig ki se másztunk egymás szájából.

Öt éve járunk.

L22

2014. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Engem 10. születésnapomon megajándékozott csókjával de e csók HAZUDOTT!!!
2014. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Huuha.. :)hát úgy volt hogy 14 voltam,nagyon szerelmes voltam és már nagyon meg akartam volna csókolni de nem mertem,aztán meghívott a szilveszteri bulijukra..akkor voltunk talán 2 hete együtt,és akkor tervezgettem előrre hogy majd aznap,sokat olvasgattam előtte..majd eljött a nap,a többiek kimentek tüzijátékot nézni én pedig behívtam őt a szobába hogy beszélnünk kell,majd akkor szilveszter éjfélkor megtörtént,a lábam remegett és hihetetlenül boldog voltam :))csak sajnos azutan nem alakultak tul jol a dolgaink... :( 15/F
2014. júl. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
részegen egy buliban azzal aki tetszett utána pedig a legjobb haverjával 14/l
2014. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

én lesmároltam a legjobb pasit/meleg vok/ és azóta jól alakulnak a dolgok.

14/F és egy

18/F

2014. okt. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Semmilyen nem volt meg 17f
2015. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!