Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, meséljétek el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, meséljétek el, hogy mit akarhat tőlem az exem?

Figyelt kérdés
Nem részletezném túl a dolgot, van egy exem, 3 évig voltunk együtt most szakítottunk pár hónapja, mindketten úgy vagyunk vele hogy nem zaklatjuk az exeinket általában mert minek? Most mégis elhívott találkozni. Mit gondoltok miért?
2012. jún. 18. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Békülni akar
2012. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dugni akar.
2012. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 okoska31 ***** válasza:
én is a dugni akar-ra szavazok.
2012. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Exel max szexre érdemes újra összejönni. Semmi többet ne gondolj mögé!


Szerintem mindketten jobban jártok,ha hagyjátok egymást,és kerestek valaki mást!;)

2012. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :) teoretikusan feltételezve hogy nem dugni akar, akkor mit?
2012. jún. 18. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát talán a megszokás, a társfüggőség. Ilyen velem is előfordult,amikor az exem után nem találtam mást. Görcsösen újra össze akartam vele jönni,mert paráztam az egyedülléttől. Ha nem volt rajtad kívül más az életében,akkor könnyen lehet,h erről van szó.

Én összejöttem így az exemmel anno,de csak rosszabb lett,mint előtte.

2012. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki hozzászólt és segített, a találkozó megtörtént, a válasz az, hogy nagyon hiányoztam neki és más pasi sem tudta feledtetni vele azt amit irántam érez, és újra engem szeretne. Még gondolkodom rajta hogy ez jó e. Szerintetek?
2012. jún. 19. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!