Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bundika18 kérdése:

Szerintettek ujra lehet kezdeni? Lenne ertelme vagy inkabb mar hadjam?

Figyelt kérdés
A volt baratommal masfelhonapja szakitottunk! Fel evig voltunk egyutt, 4 honap utan le fekudtem vele, neki adtam a szuzesegem. Sokat vittaztunk azon h nem mutattom be itthon a szuleimnek, de nem azert nem mutattam be, mert nem szerettem igazan, ha nem azert, mert szegyeltem a korulmenyeimet. Akkor azert is ment a vitta sokat h nem jarok le hozzajuk, pedig sokszor titokba szoktem le hozza, mert a szuleim nem engedtek vna.Volt olyam h azt irtak nekem nevtelenul h van egy kislanya csak nem tudok rola elhittem meg kerdojeleztem ebbol adodoan azt mondta h nem allok ki mellete es h nem bizok meg benne...de volt olyan h en szakitottam vele es jott utanam sirt nekem h nem akar el vesziteni koltozek hozza de nem mentem pedig szivem szerint mar pakoltam is volna a cucaimat! Sokszor el dobta a buszkeseget miattam... csaladjaval toltottunk 2 olyan esemenyt ami nagyon fontos volt nekik es ram is szamitott azt mondta en vagyok a legfontosabb neki... aztan en is be mutattam Hal Istenek mar minden jo lett vna ugy alakult ahogh az elejen mar kellet vna de aztan oszze vesztunk es azt mondta mar nem erez ugy ahogy eddig gondolkoznia kell de inkabb le zartam en a kapcsolatott. Azota kerestem de mar csak szexualisan vonzodik hozam semmi tobb de tudom h szeret meg valahol es ujra kezdene csak fel h ugyan olyan vagyok mint voltam ...h csak igerek es nem teszek semmit a kapcsolat erdekeben, de meg valtoztam miatta!!! Hogy szerezem visza a bizalmat? Szerintettek helyre lehet ezt hozzni, van ertelme?? Ha igen h tegyem?? En nagyon szeretem ot!!!
2014. jún. 21. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hadjad, és most gyere össze a nyelvtantanárral.
2014. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy és a pasi?
2014. jún. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En 18 o pedig 25!
2014. jún. 21. 00:44
 4/7 anonim ***** válasza:
hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam hadjam
2014. jún. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Öregem, ilyen "ős" nyavalygást már régen olvastam. Kár volt ennyit írnod, a szintetek kb. a béka hátsú felét kóstolgatja.

Próbálok pozitív lenni, de nem megy. Mi az, hogy a körülmények miatt nem hívtad?????

"Volt olyam h azt irtak nekem nevtelenul h van egy kislanya csak nem tudok rola elhittem meg kerdojeleztem" Most mi van? Elhitted vagy mégsem? Figy, van ennek egy egyszerű és szép útja. Pápá. Ennyi! Mondjuk illik hozzád, mert agyilag egy szinten lehettek. Egy jó tanácsot tudok adni: kerüld a hozzád hasonló gyökereket! Lélegezz nagyot egy szép nap, és próbáld megízlelni az értelmes élet ízét!

2014. jún. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

>hadjam


Úristen, rákot kaptam a kérdéstől.

2014. jún. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
# 6 NRNCSE
2014. jún. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!