Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elszoktatok gondolkodni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszoktatok gondolkodni, hogy akivel kapcsolatban vagytok, tényleg időtálló lesz e?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban eszetekbe jut, hogy akivel vagy, azzal sokáig leszel, megfordul a fejetekben kapcsolatotokban a szakítás gondolata?


Csak a gondolatja, milyen lenne vele szakítani, de szakítás nem történik meg.


Ember gondolkozik egy párkapcsolatban azon, milyen lenne mással, vagy nélküle, jól döntött e?


Nem egyfolytában, mert rossz az már, ha nem ritkán előjönnek ilyen gondolatok bennetek?



2014. jún. 27. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én igen, hogy mikor jön rá, hogy találhat nálam jobbat is.
2014. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiiii ***** válasza:
Igen, meg. Sőt, olykor tudom, hogy szakítás lesz a vége. Vagyis mit "olykor", basszus... nem vagyok pasifaló, de na.
2014. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Mivel párom orvostan hallgató / interneten tanár sikeres mindkettőben én meg csak egy kis senki vagyok :D. Mai napig nem értem miért van még velem. Ezért is félek hogy véletlenül talál nálam jobbat.
2014. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem meg bem fordult meg soha a fejemben hogy szakítsak a barátnömmel, nem gondolkozok hogy milyen lenne màssal!

Nekem most vele a legjobb es remelen sokaig igy lesz!

16F (11honapja vagyunk 1ut :) )

2014. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sosem szoktam. Inkább próbálom élvezni azt az időt amit vele tudok tölteni. Ha viszont előjön a szakítás téma akkor azt jobb gyorsan véghez is vinni mert utána már csak a kínlódás megy az meg egyik félnek sem jó.

Nekem legalább is ez a tapasztalatom.

25\F

2014. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel honapok ota tavkapcsolat a mienk mert igy alakul igen sajnos elgondolkodom rajta es szamtalanszor eszembe jut a szakitas..pedig az elejen soha nem jutott eszembe egy percre se..

De ot honap utan ugy dontott h o nem jon le hozzam tobbet (egyeb ok)

es menjek en hozza erre itthagy pedig mindennap atmentem suli utan hulla faradtan mig o logatta a labat egesz nap..es tavkapcsolat lett...es kerdezik h mier nem szakitok mikor minden ujjamra jutna tiz fiu...de szeretem ot es nem tudnek masba szeretni

16/L

2014. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó dehogynem utolsó, tudnál mást szeretni.

A pasidnak pedig könnyebb ha te mész hozzá. (két lábon járó p.unci) ;) Ő pedig annyira nem képes, hogy elutazzon hozzád, hogy értékelje, hogy hulla fáradtan is elmész hozzá. Olyan lusta, hogy távkapcsolatban él inkább, minthogy lásson téged!!! Szerinted Ő szeret, kislány?

De ha te ezt beveszed edd meg amit főztél és szenvedj.

2014. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Korábbi kapcsolataimban tudtam hogy vége lesz. Megérzés, és mindig be is jött. Volt ami előbb, volt ami kicsit később, de mindig bejött. Egyikkel sem éreztem pl azt, hogy le tudnám velük élni az életem.


Most már férjnél vagyok, de ebben a kapcsolatban csak arra gondoltam, hogy mikor jön rá, hogy nálam sokkal jobbat is találhatna... Fogalmam sincs mit eszik rajtam.....és félek, hogy egyszer észreveszi, hogy sokkal jobb nők is vannak a világon.....


Én soha nem éreztem azt, hogy szakítani akarok...ha bármikor így lett volna, nem mentem volna hozzá.

2014. jún. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!