Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen kapcsolatban vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen kapcsolatban vagytok az exetekkel? Azt is írjátok le hogy fiúk vagy lányok vagytok.

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 05:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Van olyan, akivel 6 éve nem vagyok együtt, de mai napig szoktunk szexelni, ha van rá alkalmunk.

Pedig a nyáron lesz az esküvője.

Ő 24/L, Én 26/F

2014. jún. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Akkivel több évig tartott, azzal olyan, mintha egy idegesítő rokonom lenne. Töltött káposztázás szóba se jöhet vele. Barátnak is egy kicsit idegesítő, nem illünk össze. De azért nem egy főgonosz, ezért szóba állunk, szervezünk néha közös programot, de hamar elegem lesz a szövegéből...


Akivel pár hónap volt, az kihasznált, egy szemétláda, vele nem tartom.


Lllllllány

2014. jún. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Utálom. Egy r.ohadék sajnos, csak késon jöttem rá.

L

2014. jún. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én még mindig nagyon szeretem. Remélem soha nem futok vele össze többet, rossz lenne nagyon szerintem.
2014. jún. 27. 06:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Olyan semleges-baráti. Mert ha meglátjuk egymást, azért köszönünk, egy-két mondatot váltunk a suliról, családról, de ennél tovább sosem megyünk. Itt megáll a tudomány.
2014. jún. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Néha beszélünk facebbokon, de találkozgatni nem szoktunk. Egyébként nem haraggal váltunk el. :)
2014. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Néha beszélünk fb-n, de akkor is csak írásban. Találkozni nem szoktunk.
2014. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem beszélek. Szakítás után tartottuk egy darabig a kapcsolatot, de mindig csak én kerestem őket (mi van veled, hogy sikerültek a vizsgák stb.), amit meguntam. Azóta se kép, se hang. Különösebben nem hiányoznak a beszélgetések velük. Fiú vagyok.
2014. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hat en a "sok" exemböl (9) csak 2-3 al tartom a kapcsolatot, de velük jó viszonyban vagyok, nincs semmilyen hátsó szándèkuk

Baratok maratunk :)

2014. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1-el tartottam a kapcsolatot, de mikor férjhez mentem akkor már nem voltam jó beszélgetőpartnernek sem....az az érzésem, hogy ő még akart volna valamit, mert eléggé piszkálta a szexkapcsolat témát...de nem mentem bele, szóval nem állt velem szóba többet, én meg töröltem az ismerőseim közül. Így csak olyannal tartom a kapcsolatot : 1 pasi, aki nem az exem mert sosem jártunk, de néhány alkalommal szex volt köztünk régebben. Vele jóban vagyunk (barátok).


A többiekkel egyáltalán nem tartottam soha a kapcsolatot. Minek?

2014. jún. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!