Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog, amit egy következő kapcsolatban jobban csináltatok, mint a megelőzőben?

Figyelt kérdés
nemet és életkort jelezzetek

2014. jún. 25. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Van. 25/l
2014. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pl jobban kimondtam ha valami zavart.

23l

2014. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
bővebben ha lehet:)
2014. jún. 25. 21:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy építőjellegű kérdés lehetne sok embernek. Igen van. Én is egyenesebb vagyok a mostani kapcsolatomban mint az előzőben, nem kertelek vagy beszélek rébuszokban hogy mi kell vagy mi fáj, sok mindent megbeszélünk.

26/L

2014. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az ilyen kérdésekre nincs nagy igény, ahogy nézem:) a napi "megcsaltam - mit tegyek" ezt bőven übereli:)
2014. jún. 26. 00:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van. Megtanultam, hogy nem kell minden áron a másik kedvére tenni, mert nem attól fog szeretni, ha a csillagokat is lehozzuk az égről, hanem akkor ha önmagunkat szeretjük, ismerjük, és tiszteljük. Közhelyes, tudom, de a nehezebb úton tanultam meg, hogy előbb magamat szeretem, aztán bárki mást. Akkor tudom a tőlem telhető legjobbat megadni a páromnak, (családomnak, barátoknak stb.) ha én kiegyensúlyozott és elégedett vagyok. És ehhez néha kell az egyedüllét, vagy kell, hogy én legyek a fontos magamnak. Ezt tanultam meg. És azt, hogy soha a büdös életbe ne bocsássam meg, ha megcsaltak, mert ha egyszer ment, bepróbálkozik még egyszer, majd ebből tovább vezetve azt is, hogy a felmelegített káposzta nem jó. Nahát, mennyi mindent tanultam! Pedig eddig 2 komoly (1 évnél tovább tartó) kapcsolatom volt, most vagyok a harmadikban, remélem, ez marad. Köszönöm a kérdést. :D Ó, tényleg. Volt egy kapcsolat, amit nagyon akartam, de sehogy se jött össze. Abból meg azt tanultam, hogy igaza volt a Sorsnak, /Minden úgy van, ahogy lennie kell./ kellene a francnak egy olyan önelégült, egosita pasi, aki abból csinál heccet, hogy az aktuális barátnőjét úgy hergeli, hogy az előzővel/előzőkkel flörtöl látványosan, személyesen és online is. (Utólag jöttem rá, úgy hozta az élet, hogy jóba lettem több exével is.) Ott már nagyon örültem, hogy nem sikerült összejönnöm vele.
2014. jún. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Éjjel lemaradt, 25/L. Amúgy nem értem, miért nem tobzódnak az emberek itt, szerintem ez egy baromi jó kérdés, elég jó önismeret kell hozzá, és be kell látni, hogy mi is hibáztunk, nem csak a másik. Na mindegy. :)
2014. jún. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem hisztiznek felesleges dolgokon, es ot se hagynam, hogy felhuzza magat hulyesegeken.

nem zsarolnam erzelmileg.

21L

2014. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen. Például szexuális téren. Az elsővel nem volt igazán jó és azt gondoltam, hogy még csak nem vagyok elég tapasztalt,majd jobb lesz. De nem voltunk egymáshoz valók ilyen téren. A másodiknál az első alkalom is sokkal jobb volt és sokkal jobban ki tudtam nyílni ilyen téren, több dolgot megbeszéltünk és jobban rájöttem mi jó nekem ilyen téren.


Azt hiszem más területen is ezzel volt baj. Nem mondtam meg néha,ha bajom volt,vagy nem időben,mert nem mertem. Így persze a másik nem tudott segíteni nekem,vagy nem értette mi a problémánk, így később rosszabb lett. Nehezebben nyílok,de most már próbálok ezekre figyelni,mert ha nem mondom el, később mindkettőnknek rosszabb lesz. Azt hiszem jobban figyelek arra,mi a fontos nekem és ettől a másiknak is jobb. Régebben sokkal jobban elmerültem abban, mi jó a másiknak,mit akar ő.


24L

2014. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdés, bár többen válaszoltak volna.


Nekem még nem volt kapcsolatom, de tanultam, vagyis tanulgatok a 'nem kapcsolatokból' is, barátságokból, randizgatásból.


Ne féljek annyira a férfiaktól. Legyek nyíltabb, és kéréseimet fogalmazzam meg idejében és konkrétan.

2014. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!