Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha azt gondolom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha azt gondolom, hogy tizennégy évesen megtaláltam az igazit?

Figyelt kérdés
Neki én nem tetszek, de én halálosan szerelmes vagyok belé.

2014. jún. 27. 17:32
1 2
 11/20 Költőnő? ***** válasza:
Kinövöd.
2014. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Vannak RITKA kivételek, az igaz... de az esetek 99%-ban ez téves.


23/F

2014. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A szerelem már csak ilyen. Amíg benne vagyunk, azt hisszük, ez az igazi, mindent elsöprő nagy szerelem, amitől leomlanak törvények. Utólag visszatekintve rájövünk, hogy csak egy felejthető momentum volt az életünkben. Sokan feladják, sőt a legtöbben feladják, és leragadnak valakinél. Én 40 év, és legalább annyi szerelem után találtam meg az igazit.
2014. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod hogy ő-e az igazi. Ha le élsz valakivel 30 vagy több év házasságot állíthatod hogy megtaláltad az igazit. És ha nagyon reálisak vagyunk több ilyen személyiség is létezhet. Attól válik valaki az igazivá hogy olyan tulajdonságokkal rendelkezik amik össze passzolnak a tieiddel, amik elvarázsolnak, olyan ember akivel le tudsz élni egy egész életet. De mind ennek alap feltétele hogy együtt legyetek. Így csak sejtheted és érezheted hogy ,, talán " ő az igazi. Biztosan állíthatod azt hogy ő egy számodra ideális személy, olyat amilyet el tudnál képzelni magadnak. Egyébként normális.


Nekem pont a te korodban volt egy más jellegű de abban hasonló esetem hogy nem akartam elfelejteni az illetőt. Mindenki azt mondta hogy felejtsem el, de én nem akartam mert az volt az első hogy így éreztem valaki iránt és most is meghatározónak tekintem azt a kapcsolatot.

Ha nem akarod elfelejteni és kiszeretni belőle, akkor ne tegyed, de szenvedni nem jó. Mert feltételezem ez így viszonzatlanul nem kellemes. Attól hogy úgy döntesz ki szeretsz belőle még nem fogod elfelejteni őt. Én azért nem akartam el engedni azt a személyt mert féltem tőle hogy akkor már nem fogom szeretni. Szerelmes egyébként nem akartam belé lenni, csak szeretni. 1 évig tartott de sikerült és nagyon boldog voltam mikor már nem kínlódtam miatta de még mindig szerettem, és nem felejtettem el.


Lehet hogy a te eseted teljesen más, csak gondoltam megírom hogy a túl lépés és az iránta érzett melegség nem zárja ki egymást.

2014. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
48%

nem én 10éves koromóta tudom ki kell nekem, azóta folyton a nyakára járok, de már elértem, hogy beszéljen velem. ki tartás!

34/L

2014. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Teljesen normális, hogy ezt gondolod. :) Viszont tévedsz :D
2014. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%
Volt egy osztálytársam, aki még általánosban (hetedikben) összejött egy 18 éves fiúval. Először nagyon boldogok voltak, aztán nyolcadikban hetente szétmentek meg összejöttek. Aztán a csaj elment gimibe, és azóta minden rendben közöttük. Azóta együtt vannak, boldogok. Igenis vannak ilyen esetek, és igazából az a normális érzés, ha úgy érzed, hogy igenis a pároddal akarod leélni az életed. Mert akkor miért vagy vele, ha nem azért, mert vele el tudnád képzelni az életedet? Jó, persze, nem kell rögtön baba meg házasság meg összeköltözés, meg ilyenek, de akkor is.
2014. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
19/F, előző voltam
2014. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 János Gilján ***** válasza:
15-ös: Bámulatos a kitartásod! :) De biztos, hogy kell ez neked még 20 évig?
2016. okt. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még több tucat "igazit" is találsz. Hozzá nem igazikat is...
2016. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!