Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha 17 évesen komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 17 évesen komoly kapcsolatra vágyom és érdekel az apaság?

Figyelt kérdés
Mármint, nem úgy értem hogy most akarok gyereket, hanem érdekelne egy komoly kapcsolat. Magamat egy jó apának érezném nem tudom hogy ez ilyen korban eszébe jut-e bárkinek. Válaszokat előre is köszönöm.

2014. jún. 26. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Cigány vagy?
2014. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes hozzászólást, nem.
2014. jún. 26. 22:32
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem ciki, de tanulj még és utána fogj ilyenekbe, akkor könnyebb lesz;)
2014. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

teljesen normális :)

Bár manapság kevesen gondolkoznak az ilyeneken előre

de ez teljesen normális hozzá állás


ui: hol voltál amikor pasit kerestem? :)

a barátom 20 éves de neki még nem jutott az ilyesmi az eszébe....

2014. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális dolog. Vagyis olyan értelemben nem teljesen hogy a legtöbb korodbeli fiúnak csak a szexen kattog az agya néha már az is tök mindegy kivel csak legyen valaki. Egyébként én is ilyen vagyok, ha járok valakivel akkor nem azért teszem hogy ne legyek egyedül meg hogy legyen aki szórakoztasson,épp ezért nem is járok akárkivel. Szerintem ez teljesen rendben van :)
2014. jún. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

4. vagyok

*hozzáállás

2014. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de most meg se fordult a fejemben, hogy legyen gyerekem, csak érdekel.
2014. jún. 26. 22:36
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :)
2014. jún. 26. 22:36
 9/13 piriiiiii ***** válasza:
69%

Ez klassz, persze, hogy normális. Engem is egyre jobban foglalkoztat, nagyon szeretnék majd gyermekeket. :)

Tartsd meg ezt a "jó szokásodat". Egy nő még nagyon fog örülni neki.

2014. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Húúú...ez nagyon jó! Atyááám! Ritka az ilyen...de jó, ha van...maradj ilyen és értékelni fognak! (Vagyis olyant válassz, aki értékelni tudja;).) Ügyes gyerek. :)
2014. jún. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!