Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem túl domináns vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem túl domináns vagyok a kapcsolatomban.20/l Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tehát, nagyon rendes férfi, de attól fél, hogy elhagyom és behódol inkább nekem, nem direkt dominálok, észre sem veszem csak néha visszaolvasva ezt-azt a leírt mondataim a kimondott gondolataimra visszagondolva szinte parancsoknak tűnnek. Nekem elég rossz jellemem van, vagyis úgy érzem, türelmetlen nyugtalan idegeskedő és maximalizmust elváró lány vagyok. Zavar a páromban h rengetegszer írja, hogy szeret, tudom furcsán hangzik, de tegnap pl 3szor írta. Mondtam neki h nem kell mondani ennyiszer, sőt, hogy ne mondja ilyen gyakran(de ezt is én mondom meg tehát ezt parancsolom) neki meg végülis minden mindegy. A "szeretlek" egy kötőszó számomra. Szeretem őt fontos nekem, de nem akarok eluralkodni rajta, hanem egyenragú félként szeretném kezelni. Türelemre lenne szükségem. Ötletek? Valami játék valami egyedi ötlet amivel én visszavehetnék a parancsnokságomból és ő pedig több teret nyerhetne?

2014. jún. 27. 18:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Te nem férfivel jársz, hanem férfitestbe született nővel.
2014. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ő ilyen jellem, ezzel nem tudsz mit csinálni.

Max kereshetsz mást aki dominánsabb, bár vele meg gondolom túl sok lenne a súrlódás

2014. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, férfias férfi csak érzékeny talán. Meg szerintem fél, hogy elhagyom ha visszaszól nekem vagy leszid vagy csúnyát mondd rám. Nem zavarna ha "leoltana" mert azért egy normális kapcsolatban vannak veszekedések, de nem egyirányúak. Én osztom a fejét ő meg majdnem sír és annyit mondd h szomorú meg reméli h nem hagyom el.
2014. jún. 27. 18:51
 4/20 anonim ***** válasza:
28%

Neked túlságosan férfias jellemed van, kérdező -ez a baj.

Férfi akarsz lenni a kapcsolatodban...


Merj NŐ lenni és engedd, hogy a párod Férfi lehessen melletted.


Ha ez nem megy, jobb ha szakítotok.

2014. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
Szívesebben írnék a párodnak tanácsokat, hogyan kell viselkedni egy nővel...
2014. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Leírhatod ide, átadom neki. Egyébként nem vagyok sértődős típus, de azért szeretem ha az én akaratom érvényesül. És annyira azért nem bántom, és csak ritkán tör rám e "hülyeség" de akkor rendesen.
2014. jún. 27. 18:59
 7/20 anonim ***** válasza:
vágd le a puncid
2014. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak az én barátom is bevallaná, hogy önzően uralkodik rajtam... Szerintem már maga az, hogy ezt bevallottad magadnak, nagy előrelépés! :)
2014. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Végülis pontosítva, nem tudom mit változtat a kommentelők hozzáállásán ha elárulom, hogy végülis ő családos ember, de nem szereti már a feleségét, engem szeret és ezt is tudom és úgy gondolom emiatt elnézőbb velem meg elég magas a béketűrése.(nem a kapcsolatról szeretnék véleményt, hogy ez helytelen, hisz tudom, hogy az de a szívnek nem lehet parancsolni) több mint 3 éve vagyünk "együtt" ritkán találkozunk, leginkább skypeozunk. Meg unatkozom néha mellette. Tudom sok a bajom na de most ki kell írnom magamból. Alg beszél, mindig én dobok fel témát stb. mintha elvárná hogy irányítsam vagy fogalmam sincs.
2014. jún. 27. 19:07
 10/20 anonim ***** válasza:
És ez titokban megy?
2014. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!