Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszaladt a párommal a ló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszaladt a párommal a ló, úgymond túl nagy arca lett, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Szeretem a páromat, 1,5 éve vagyunk együtt, és tudom hogy őis. Mostanában elég sokat vitatkoztunk mindenféle apróságon, meg olyan dolgokon, amik még a jövő kérdései. A sok vita miatt kiakadtunk teljesen, és mondta hogy nem boldog velem, ezért majdnem szakítottunk. Aztán megbeszéltük hogy nem vitatkozunk, amit bírunk is. Jóideje nem volt már vitánk, lekopogom.

A lényeg, hogy 22 éves vagyok, a barátnőm 18 . Kiment külföldre a testvéréhez dolgozni, é azt vettem észre, hogy egyre nagyobb az arca úgymond.

Én írok neki aranyos üzeneteket, amiket van mikor viszonoz, van mikor nem.. Én sokszor keresem, ő ritkábban. Mindig normálisan leírja hogy szeret, meg ilyenek, de úgyérzem, hogy mivel most ő kint van külföldön, meg dolgozik és pénze van ezért ő most a saját szemébe nagyember, és ezért engem annyira nem tisztel mint előtte..

A sok összeveszés miatt ezzel nem akarok tetőzni a dolgot, ezért nem szólok neki, mert csak megint veszekednénk, úgyhogy várok még hazaér (1,5 hónap kb) és majd akkor megbeszélem vele. Viszont nagyon zavar, hogy még ő itthon volt és tanult, én meg eljártam dolgozni, addig én voltam az úr a háznál de nem éltem vissza ezzel, mostmár ő kezdett el csúnyán bánni velem. Szinte észre sem veszi magát, ha szólnék is csak "oké neharagudj" és minden ugyanúg menne tovább..


Adjatok légyszi tanácsot, mert ez így viszont nem mehet tovább, hogy én aranyos vagyok, ő meg "uralkodik" felettem.. Szinte semmibe néz, mert ő dolgozik, és most ő a mindenség.. remélem értitek miről beszélek.. Mit tehetnénk?? Várjak?


2014. jún. 27. 16:34
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja azt hozzá kell tennem, hogy teljesen kifordult önmagából, mert mikor itthon volt akkor ő volt a világ legaranyosabb emebere..

Ha ideges voltam,így jött oda: " jajj szerelmem, mibaj van?? ne idegeskedj már.."

Mostmeg szinte lese sz.r..

2014. jún. 27. 16:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Ő tett azért, hogy jobb élete legyen. Ha belőle annyit hozott ki a külföldi munka, jó pénz stb, hogy lenéz téged, akkor ennek a kapcsolatnak annyi.
2014. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De még tanul, még most fog majd továbbtanulni itthon, meg még van egy éve ugye amint mondtam még csak 18. Tehát most kiment nyári melóra, hogy legyen zsebpénze,aztán kész.. Ezért nem kell szerintem annyira nagyasszonynak lenni..
2014. jún. 27. 16:38
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem nincs semmi baj nem értem elvégre az is lehet hogy egyszerüen csak nem hajt már utánad hane mint a párod ugy kezeli a dolgot ami nem is baj átl a lányoknak szokott a bajuk lenni hogy nem olyan a pasi a kapcsolat közepén mint elején vlt hát persze nem lehet folyton csak hajtani mert előbb utóbb márcsak belefáradna ha irja hogy szeret akkor szerintem nincs baj :)
2014. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze,írja meg mindig normálisan köszön el, csak mondom hiányzik hogy törődjön velem azért... meg ha felhivom ne durrogjon le,hogy mindig csörgök.. pedig nemcsörgök állandóan mert egy nap felhivom 2x nagyon max..
2014. jún. 27. 16:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Dobd ki szerintem!

A nök nem banhatnak ugy velunk fiukkal mint a kivert kutyával!!

De eloszor probalj meg beszèlni vele ès csak utána tegyèl bármilyen komolyabb lèpèst az ügyben :)

2014. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj ha most neten megbeszélem vele az egy az hogy, hiteltelen, mert szemtől szembe kéne, másodszor meg csak össeveszünk és nemlesz jó.. megvárom még hazajön, és megnézem milyen lesz utána, de addigis kéne valami taktika, mondjuk nemírok annyit, meg ilyenek... de akkor meg félek hogy ellaposodik..
2014. jún. 27. 16:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Betalált nála a külföldi dákó.
2014. jún. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
úgyis valami külföldi bordélyban szo*pja nagy bankóért a nyugatiak fa*szát :D nyugaton magyar nőt másra nem vesznek fel!
2014. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam, csak ebben a történetben én vagyok a lány (az itthon maradott). A barátom kis szerény, kedves volt. Utána kiment külföldre, elkezdett dolgozni és teljesen kifordult magából. Éreztette, hogy ő most már valaki, jobb ha ezt észben tartom. Nálunk rövid úton szakítás lett belőle.
2014. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!