Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyembe, ha egy ilyen tényt tudnátok meg a kapcsolatotok elején?

Figyelt kérdés

Az a szitu, hogy kb. egy hete jöttem össze egy fiúval. A napokban megtudtam, hogy egy Tramal nevű gyógyszert szed. (Külföldön élek, nem tudom ez a gyógyszer otthon ismert-e, a másik neve Tramadol).

Utána néztem, hogy tulajdonképpen mi is ez, mert bár mondta, hogy opioid jellegű fájdalomcsillapító. Olvasgattam, hogy függőséget okozhat és milyen mellékhatásai lehetnek. Kicsit megijedtem a leírtaktól. Viszont a srácon nem látszik semmi "elváltozás", az sem, hogy gyógyszert szed.

Viszont ugye a kisördög/belső hang nem nyugszik.

Szóval, mit csinálnátok a helyembe ezzel a dologgal? Folytatnátok a kapcsolatot, vagy amíg totális rózsaszín köd nincs, addig lépnétek és hagynátok/szakítanátok?

Köszi a válaszokat!


2014. jún. 4. 00:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

És miért szedi ezt a gyógyszert?


Szerintem,ha még nem tudod mire szedi,addig ne dobd ki...de ha kiderül, hogy semmi baja,akkor hagyd!

2014. jún. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha tetszene, nem hagynám el egy ilyen dolog miatt. Miért szedi a gyógyszert?
2014. jún. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Azt tudom, vagyis azt mondta, hogy orvosi rendelvényre szedi, mert fájdalmai vannak a hátában, az izmokban.

És tény, ezt a gyógyszert fájdalomcsillapításra írják fel. Arra még nem mertem rákérdezni nála, hogy fibromyalgia nevű betegsége van-e, vagy milyen jellegű betegsége/fájdalmai vannak.

2014. jún. 4. 00:28
 4/19 anonim ***** válasza:
okot azt fog találni mindig... ez fáj az fáj ilyen sérülés olyan... ezzel nem azt mondom h nincs szüksége rá de ha függő ki fog találni valamit úgyis
2014. jún. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Davpro ***** válasza:
Hát a totális rózsaszín köd addig úgy sem jön amíg ott van benned ez a kis tüske és nem hagy nyugodni addig nem leszel olyan szerelmes, de az biztos hogy adnod kell lehetőséget neki h megismerd, és ha kellően odafigyelsz észreveszed mi a helyzet, mármint hogy gond van-e vagy nincs
2014. jún. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha nem szórakozásból szedi hanem orvos írja fel akkor mi a probléma? Nyilván tisztában van vele a doki, hogy függőséget okozhat(a betegtájékoztatókban rengeteg mellékhatást sorolnak fel csak a biztonság kedvéért, hogy elkerüljenek egy esetleges pert).
2014. jún. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Számtalan gyógyszer van, ami függőséget okozhat...


Én megkérdezném, mi miatt vannak fájdalmai, mióta szedi? Lehet sima izomhúzódás is, ami annyira fájdalmas, hogy a doki ezt írta fel neki. Ez pedig nem ok szakításra...

2014. jún. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Bennem az a gondolat merült fel, hogy ha ő függő lenne, és kedvtelésből venné be ezt, akkor valószínűleg nem nagyon akarna ilyesmivel dicsekedni, hogy ilyen és olyan gyógyszert szed...

Szerintem beszélgess vele erről, kedvesen, és nyitottan. :) Ha rendes, akkor meg fog nyugtatni. :) Inkább kérdezz rá, mint sem olyanért hagyd ott, ami lehet, hogy csak a képzeleted szüleménye. :)

2014. jún. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Természetesen beszélgetni fogok vele erről. Remélhetőleg, ő is nyitni fog felém ezzel kapcsolatban és nem veszi majd tolakodásnak a kérdést. Mert egyébként semmi kifogásom nem lehet a fiú ellen.
2014. jún. 4. 00:50
 10/19 anonim válasza:

[link]



Volt régen egy Prozac összeesküvés dokumentumfilm amiben sok érdekes dologra derült fény

2014. jún. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!